PuppetShow: Poetic Justice Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2017
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
32
Data dodania:
08.10.2017
Dodał:
skorpion

 

Poetic Justice Collector's Edition jest dwunastą odsłoną PuppetShow, oryginalnej serii HOPA od AMAX Interactive (czy jak kto woli ERS Game Studios). "Mam na imię Richard. Potrzebuje Twojej pomocy. To może brzmieć nieprawdopodobnie, ale fala przerażenia spowiła moje miasto. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że to ja mogłem się do tego przyczynić. Moja żona Rosalind niedawno zniknęła bez śladu. Mam nadzieje że pomożesz mi ją odnaleźć i powstrzymać tę pandemię szaleństwa. Przybądź jak najszybciej do mojej posiadłości. Zapłacę każdą cenę za Twoją pomoc. Richard Rives, burmistrz Mudcreek City" - taką pisemną wiadomość otrzymał detektyw z agencji detektywistycznej "People Search".

Po przybyciu na miejsce zostaje zaatakowany przez postać w masce. Okazuje się, że ktoś chce odebrać od burmistrza dużą sumę pieniędzy. Jednak parę dni temu jego żona wzięła owe pieniądze i przepadła bez śladu. Burmistrzowi, i teraz detektywowi grozi ogromne niebezpieczeństwo.

Pomóż mu ustalić miejsce pobytu kobiety, wyjaśnić co się tu się dzieje i dowiedzieć się kim jest napastnik. Co takiego zrobił burmistrz, że ktoś grozi mu śmiercią? Jakie wydarzenia mają miejsce w tym miasteczku? Gdzie i dlaczego zniknęła Rosalind? Znajdziesz odpowiedzi na te pytania, jeśli będziesz odnajdywał właściwe przedmioty i wskazówki i w odpowiedni sposób używał do rozwiązywania łamigłówek i minigier logicznych.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1000 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 1069 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Amax Interactive proudly brings you the newest installment of the PuppetShow series!

The mayor has called on you for help! Unknown assailants are bombarding his home and his wife has gone missing! Your investigation quickly turns dark as history comes back to haunt the city and its inhabitants. With mechanical puppets around every turn, can you find the masked madman and stop him before it’s too late? Find out in this chilling hidden-object puzzle adventure game!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy

Musisz się zalogować, aby móc dodawać komentarze.