Overflow 1.1
Pobierz
Rok Wydania:
2002
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
5.00
Ściągnięć:
3696
Data dodania:
04.10.2004
Dodał:
skorpion
Celem gry jest doprowadzenie określonej ilości wody do określonego miejsca oznaczonego napisem EXIT. Na początku planszy pojawia się kran, z którego wylatuje woda. Zadaniem gracza jest zmiana toru poruszania się wody, by znalazła się w odpowiednim miejscu. Gracz może dorysować na planszy linie i/lub punkty od których woda będzie się odbijać. Wstawianie odbywa się jak wstawianie elementów w większości programach graficznych. Lewy przycisk myszy powoduje wstawienie punktu ma ekranie, szybki ruch myszą spowoduje pojawienie się linii. Żeby gra nie była za łatwa, autorzy gry wprowadzili limit farby (pasek znajduje się po prawej stronie ekranu). Prawy przycisk myszy to odpowiednik gumki - likwiduje wstawione "bohomazy", jednocześnie podwyższając ilość dostępnej farby.


Aby ukończyć etap należy doprowadzić wodę w określonej ilości (podawane jest w procentach; wystarczy minimum). Po przejściu etapu istnieje możliwość zapisu stanu gry.


Nie da się ukryć, że gra przypomina grę Lemmings - gra jest równie dokładna (liczą się milimetry), jest ten sam widok gry i taki sam sposób podawania minimum na zaliczenie etapu (w procentach).


Wymagania gry: procesor min. 300Mhz, 32 MB RAM, karta grafiki 16MB, co najmniej DirectX 7 i 40 MB wolnego miejsca na twardym dysku.


Wersja Shareware posiada 5 etapów, pełna zaś 15.
Galeria
Komentarze (1)
Pando
28.04.2011 22:55
Przypomina Nanda's Island. Strony z web archive strasznie wolno chodza. Nie opłaca sie tej gry kupować. Jest cienka. Lepsze jest choćby wspomniane Nanda Island.