Osadnicy Zachodu
Pobierz
Kup teraz
Link do strony:
Rok Wydania:
2014
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
246
Data dodania:
27.02.2014
Dodał:
skorpion

 

Osadnicy Zachodu to gra zręcznościowa typu zarządzanie czasem. To spolszczona wersja "Settlers of the West".

Osadnicy Zachodu stawiają Ciebie na czele planowania miast na amerykańskim pograniczu w latach 1850-tych! Ujarzmij dziki zachód z wygodnego fotela, przeżywając przygodę z Lucy albo Waltem na historycznych szlakach. Sam decydujesz jakich budynków potrzebuje Twoja osada, który budynki ulepszać i jakie zadania wyznaczać osadnikom, aby Twoje miasta rozkwitły!

Masz stanowiska do obsadzenia, jak doktor, górnik albo farmer? Zbuduj domy, do których wprowadzą się osadnicy lub duże i pomocne zwierzęta juczne, takie jak konie i woły! Potrzebujesz złota, drewna lub jedzenia dla swoich osadników? Zbuduj Kopalnię, Tartak albo Farmę, żeby gromadzić te surowce! Musisz wymyślić najnowszą technologię z lat 1850-tych? Zbuduj warsztat i zatrudnij wynalazcę! Nieznośni bandyci rabują twoje miasto? Musisz wybudować więzienie i zatrudnić szeryfa, który ich schwyta!

Niemal trzydzieści unikatowych i ulepszanych budynków oczekuje cię wraz z pełnym wagonem osobliwości w tej rozrywkowej przygodzie w zarządzanie miastem i zasobami!

Minimalne wymagania gry są następujące: system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8 procesor 1.0 GHz, pamięć RAM 256 MB oraz DirectX 9.0

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy

Musisz się zalogować, aby móc dodawać komentarze.