Ominous Objects: The Cursed Guards
Pobierz
Rok Wydania:
2017
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
78
Data dodania:
26.05.2017
Dodał:
skorpion

 

"Ominous Objects 5: The Cursed Guards" jest grą HOG wyprodukowaną przez Daily Magic.

"Droga Pani Leia. Zwracam się do Ciebie z prośbą o pomoc. Kilka lat temu mój małżonek książę Bergenweit przeszedł na emeryturę. Okazuje się, że od tego czasu, znudzony brakiem zajęcia, namiętnie szukał legendarną zbroję, wiele stuleci temu sporządzoną przez okrutnego króla. Niedawno oznajmił mi, że właśnie odnalazł wszystkie cztery części tej przeklętej kolekcji. Od tego momentu nawiedzają go przerażające koszmary. Liczę na to, że przyjrzysz się tej zbroi i dowiesz się czegoś więcej o ich przeszłości i przeznaczeniu. Jak najszybciej przyjedź do miasteczka Braunshwein i skontaktuj się ze mną. Księżna Gweryn Bergenweit." - taką oto wiadomość otrzymałaś przed chwilą.

Po dotarciu na miejsce spostrzegasz, jak znikąd pojawia czworo mrocznych rycerzy na koniach i terroryzuje mieszkańców. Powstrzymaj ich i wskrzeszonego złego króla. Zniszcz także tą niebezpieczną zbroję zanim zło rozprzestrzeni się na cały świat.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2500 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 886 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Daily Magic Productions proudly presents the newest addition to the Ominous Objects series!

You've been summoned by a duchess to help her husband the duke. He's become increasingly obsessed with collecting a set of historical armor. But his interest takes a deadly turn when the armors' previous owners return from the dead to finish what they began centuries ago, putting the whole city in danger! Solve the case with your fluffy companion Mr. Jenkins in this intriguing hidden-object puzzle adventure game!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy