Nostradamus: The Four Horseman of the Apocalypse
Pobierz
Rok Wydania:
2017
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
6.00
Ściągnięć:
71
Data dodania:
29.03.2017
Dodał:
skorpion

 

Nostradamus: The Four Horseman of the Apocalypse to prosta gra ukryte obiekty od studia Microids.

Słynny astrolog, prorok i okultysta Nostradamus otrzymał dziwny list od swojego przyjaciela Gregory'ego. Poprosił o przyjazd do jego posiadłości, ponieważ ma poważne problemy. Nostradamus po przyjeździe na miejsce odkrywa, że jego dom został "przejęty" przez złe duchy. Po wykonaniu alchemicznego rytuału uwalniającego dom od istot nadnaturalnych doznaje szokującej wizji. Widzi w niej pojawienie się Czterech Jeźdźców i tym samym widma wojen, głodu i innych katastrof. Nostradamus musi zrobić wszystko aby zapobiec apokalipsie.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2500 MHz, pamięć RAM 2048 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 1799 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 


France, 15th Century...

Michel de Nostradamus, Europe's most famous prophet, receives a strange letter from his old friend, Gregory, begging him to come see him as fast as he can. Once he arrives, Nostradamus discovers that a spell has been cast over his friend's home by evil spirits.

After performing an alchemistic ritual to free the home from the evil spell, Nostradamus has a vision that four horsemen will come to wreak havoc on Earth. Wars, famine, plagues and many other catastrophes will be the fruits of these Four Horsemen of the Apocalypse.

Willing to do whatever it takes to prevent this apocalyptic vision from coming true, Nostradamus wages a desperate battle against the forces of evil!

 

Galeria
Komentarze (2)
SpaceY
02.04.2017 09:56
Ta gra to chyba jakiś żart. Totalne amatorstwo. Gram w gry ukryte obiekty od dwóch tygodni i pierwszy raz spotkałam się z tak słabą grą. Grafika jak z 1990 roku. Ten dziwny wąż (trudno jego ruchy nazwać animacją), niezbyt dobrze działający przycisk pomocy, zawieszający się pasek schowka i nieczytelna grafika całkowicie dyskwalifikuje tą grę.
skorpion
05.04.2017 17:05
Ja nie dobrnąłem do końca dema, stąd tylko kilka screeningów. Ten producent ma kilka gier i faktycznie żadna nie jest dobra. Czasem tworzą z Solilab i MzoneStudio, ale wyglądają identycznie.. Grafika może nie ejst aż tak słaba, ale dziwaczne rozwiązania zniechęcają do gry.
Musisz się zalogować, aby móc dodawać komentarze.