Nightmares from the Deep: The Cursed Heart Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2012
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
504
Data dodania:
17.05.2012
Dodał:
skorpion

Gra logiczno - przygodowa typu ukryte obiekty. Gra została stworzona przez polskie studio Artifex Mundi.

W osiemnastym wieku na wodach Morza Karaibskiego wszyscy obawiali się jednej osoby - złego kapitana Henry'ego Remingtona. Jego piracka działalność na szczęście nie trwała zbyt długo, ale przez ten czas zdążył splądrować wiele statków i sterroryzować wielu ludzi. Kapitan był nawet posądzony o konszachty z diabłem. Po trzystu latach przez przypadek z dna morza wyłowiono jego dobrze zakonserwowane ciało. Natychmiast zostało przetransportowane do Caribbean Naval Museum, w którym niedługo odbędzie się otwarcie wystawy o najbardziej przerażających piratach wszechczasów. Nad przygotowaniami do jutrzejszego otwarcia czuwa właścicielka muzeum i jej młodziutka piękna córka. Kobiety najbardziej są zainteresowane nowym znaleziskiem, co zresztą nikogo nie dziwi, bowiem Henry Remington jest największą atrakcją wystawy. Zrobiły jednak coś bardzo nieprzemyślanego, bowiem do jego ciała dołączyły brakujący miecz, pistolet i kryształ. Ożywiony okrutny pirat nagle znika, a po chwili porywa dziewczynę. Matka bez chwili wahania postanawia wyruszyć na ratunek swojej córki. Podążając za porywaczem i córką przenosi się na gnijący pokład statku Widmo płynącego na Wyspę Czaszki. Podczas swojej podróży dowiaduje się o wydarzeniach, które miały miejsce przed trzystu latach i tym samym zdobywa coraz więcej informacji, które pozwolą jej na odzyskanie córki i pokonanie nieumarłego kapitana.

W "Nightmares from the Deep: The Cursed Heart" wcielasz się w postać matki, w momencie dostarczenia eksponatu do jej muzeum. W powyższym tekście zdradziliśmy fabułę, ale mamy nadzieję, że nie popsuliśmy zabawy. Na usprawiedliwienie informujemy, że wcześniej opisane niefortunne ożywienie pirata zajmie około 20 minut. Dalsza część gry to właściwe poszukiwania uprowadzonej dziewczyny. Gra jest pełna ciekawych lokalizacji, scen ukrytych obiektów i minigier. Przedstawiona dzisiaj edycja kolekcjonerska zawiera między innymi: zintegrowany z grą przewodnik, wysokiej jakości tapety, rysunki koncepcyjne, ścieżki dźwiękowe oraz dodatkowy rozdział. Zwykła wersja pojawi się w drugiej połowie czerwca.

Wymagania tej gry są następujące: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7, procesor co najmniej 1.4 GHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX 9.0 oraz 1370 MB wolnego miejsca na dysku twardym.

Widoczny tekst został utworzony specjalnie dla tej witryny. Umożliwiamy skopiowanie całości (lub określonej części) na swoją stronę, ale należy spełnić dwa warunki. Trzeba po skopiowanym opisem umieścić link do tej podstrony i w tak samo widocznym miejscu podać adres www.grylogiczne.pl.
Dive into an epic journey as a museum owner in pursuit of an undead pirate who has kidnapped your daughter in Nightmares from the Deep: The Cursed Heart! You quickly realize that the undead pirate is entangled in a tragic, centuries-old love story, and wants to resurrect his mistress with the youth’s life force. You must act quickly to save the young girl's life before it is too late. Travel through haunting seas, ruined fortresses, and bone covered catacombs as you uncover secrets from the past! This is a special Collector's Edition release full of exclusive extras you won’t find in the standard version.

Galeria
Komentarze (2)
Boromir
17.05.2012 22:34
O, jak miło zobaczyć tu naszą najnowszą grę (Big Fish Games jest jednym z wydawców, ale gra jest autorstwa polskiego studia Artifex Mundi, w którym mam zaszczyt pracować)! ;) Dodam tylko, że tym razem - wyciągając wnioski z recenzji Enigmatisa i drugiej części Time Mysteries na polskich portalach - równolegle z wersją angielską, przygotowaliśmy również polską, tyle, że ta jest, póki co, dostępna tylko na naszej stronie: www.artifexmundi.com. Pozdrawiam!
skorpion
20.05.2012 22:53
Gratuluję świetnej gry. Przetestowałem i stwierdzam, że jest genialna.