Nevertales: Forgotten Pages
Pobierz
Rok Wydania:
2017
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
0.00
Ściągnięć:
98
Data dodania:
23.07.2017
Dodał:
skorpion

 

"Nevertales 6: Forgotten Pages" to HOG (ukryte przedmioty) od Mad Head Games

Przyjaciel zwrócił się do Ciebie (grasz jako detektyw Miss Chambers) o pomoc w śledztwie dotyczącym ostatnich zabójstw. W oparciu o zgromadzone dowody stwierdzono, że mordercą jest zbiegły więzień Mark Taylor i obecnie może znajdować się w się w nieczynnym od dłuższego czasu wydawnictwie. Po wejściu do środka zauważasz windę, która zdaje się być swoistym magicznym przejściem do fantastycznych światów znanych z rozmaitych utworów literackich.

Musisz szybko wyjaśnić co tutaj się dzieje i ustalić czy poszukiwany kryminalista ma coś wspólnego z tą sytuacją. Jeśli faktycznie próbuje wykorzystać ten portal do jakiś swoich niecnych planów, to natychmiast go powstrzymaj i schwytaj.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2000 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 398 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Mad Head Games proudly presents a mysterious new adventure in their popular Nevertales series!

As Francis Chambers, a young investigative journalist, you're hot on the trail of a wanted man Mark Tailor. Your chase ends up at an abandoned publishing building, where the only thing still working is an elevator. Once entered, it takes you to a myriad of worlds and dangers where you play the hero and save the day, while also finding your own way home.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy