Nevertales: Forgotten Pages
Pobierz
Rok Wydania:
2017
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
0.00
Ściągnięć:
64
Data dodania:
23.07.2017
Dodał:
skorpion

 

"Nevertales 6: Forgotten Pages" to HOG (ukryte przedmioty) od Mad Head Games

Przyjaciel zwrócił się do Ciebie (grasz jako detektyw Miss Chambers) o pomoc w śledztwie dotyczącym ostatnich zabójstw. W oparciu o zgromadzone dowody stwierdzono, że mordercą jest zbiegły więzień Mark Taylor i obecnie może znajdować się w się w nieczynnym od dłuższego czasu wydawnictwie. Po wejściu do środka zauważasz windę, która zdaje się być swoistym magicznym przejściem do fantastycznych światów znanych z rozmaitych utworów literackich.

Musisz szybko wyjaśnić co tutaj się dzieje i ustalić czy poszukiwany kryminalista ma coś wspólnego z tą sytuacją. Jeśli faktycznie próbuje wykorzystać ten portal do jakiś swoich niecnych planów, to natychmiast go powstrzymaj i schwytaj.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2000 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 398 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Mad Head Games proudly presents a mysterious new adventure in their popular Nevertales series!

As Francis Chambers, a young investigative journalist, you're hot on the trail of a wanted man Mark Tailor. Your chase ends up at an abandoned publishing building, where the only thing still working is an elevator. Once entered, it takes you to a myriad of worlds and dangers where you play the hero and save the day, while also finding your own way home.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy

Musisz się zalogować, aby móc dodawać komentarze.