Nevertales: Forgotten Pages Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2017
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
78
Data dodania:
24.06.2017
Dodał:
skorpion

 

Forgotten Pages Collector's Edition jest szóstą cześcią Nevertales studia Mad Head Games. Tytuł ten należy do kategorii HOPA. czyli popularnych 'ukrytych obiektów'.

Stary przyjaciel poprosił Ciebie (detektyw Miss Chambers) o pomoc w zbadaniu ostatnich morderstw. Zgromadzone dowody wyraźnie wskazują na to, że zabójcą jest zbiegły więzień Mark Taylor. Śledztwo rozpoczynasz w niedawno zamkniętym wydawnictwie, czyli tam gdzie go ostatnio widzieli świadkowie. Po wejściu do środka budynku znajdujesz windę, która wydaje się być portalem do fantastycznych światów znanych z różnych powieści. Musisz jak najszybciej wyjaśnić co tu się dzieje i ustalić jaki związek z tą sytuacją ma poszukiwany przestępca. Czyżby chciał zniszczyć wszystkie dzieła literackie, a może wykorzystać je do swych niecnych planów? Kto i po co stworzył windę pozwalająca podróżować pomiędzy światem realnym a fikcyjnym? Koniecznie znajdź odpowiedzi na te i wiele podobnych pytań, a także schwytaj Marka Taylora i wydostań się z tego miejsca pełnego czarnej magii i dziwnych stworzeń.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2500 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 669 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Mad Head Games proudly presents a mysterious new adventure in their popular Nevertales series!

An old friend has called you in to help investigate a string of recent murders. The latest victim was only missing one thing: their skin. As you start investigating, you’re quickly thrown into a world of dark magic and creatures. Do you have what it takes to find the murderer in time, or will you become the next victim? Find out in this bone-chilling hidden-object puzzle adventure!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy