Myths of the World: Bound by the Stone Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2016
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.67
Ściągnięć:
180
Data dodania:
17.12.2016
Dodał:
skorpion

 

Eipix Creating Worlds właśnie udostępnił swoją najnowszą grę HOG / HOPA (ukryte obiekty). Bound by the Stone Collector's Edition jest dziesiątą częścią Myths of the World, serii gier traktujących o różnych mitach z całego świata.

Rok 1759. W grze tej wcielasz się w początkującego Obrońcę (Defendera). Wraz z Mistrzem udajesz się do rumuńskiej wioski Beline, bowiem mieszkańcy obawiają się magii potężnego maga Solomonara. Proszą o przybycie i rozprawienie się z tym niebezpiecznym człowiekiem zanim sprowadzi chaos i zamęt. To zadanie to jednocześnie sprawdzian Twoim umiejętności i możliwość udowodnienia, że jesteś prawdziwym Obrońcą. Podczas podróży zostajecie zaatakowani przez stado agresywnych wilków. W wyniku tego zdarzenia Mistrz zostaje ciężko ranny i nie może Ci towarzyszyć. Tajemnicza leśna istota obiecała zająć się nim, abyś mógł kontynuować zadanie.

Jak co roku przed godziną szóstą mieszkańcy spotykają się na głównym placu by uczestniczyć w specjalnym rytuale. W ten sposób dziękują Lady i dodatkowo przekazują jej moc aby lepiej chroniła ich przed atakami bestii z lasu. Dzisiaj wspomniany czarodziej stworzył wokół wioski magiczną barierę, co jeszcze bardziej przeraziło rozjuszony tłum skołowanych ludzi. Wkrótce jednak wszyscy przekonują się, że nie miał on złych zamiarów, a zagrożenie przyszło z innej strony. Poznaj historię i tajemnice tej miejscowości i ocal mieszkańców przed nadchodzącym złem.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2000 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 940 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Eipix Entertainment presents the next installment of the Myths of the World series!

The town of Beline is under attack! The only thing standing in the way of the town’s destruction is a yearly ritual, but a mysterious sorcerer is getting in their way! Can you uncover the sorcerer’s origins and save the town in time? Find out in this compelling hidden-object puzzle adventure game!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy