Mystery Trackers: The Four Aces
Pobierz
Rok Wydania:
2012
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
0.00
Ściągnięć:
348
Data dodania:
09.11.2012
Dodał:
skorpion

W "Mystery Trackers: Four Aces" ponownie wcielasz się w postać doświadczonego detektywa z agencji Mystery Trackers. Ponownie, bowiem seria Mystery Trackers liczy już cztery części. Tym razem studio Elephant Games akcje gry przeniosło do małego miasta Brightfield. Niegdyś była to spokojna, niczym nie wyróżniająca się miejscowość. Ostatnio dziwne wydarzenia spowodowały to, że wszystkie stacje telewizyjne, radia i prasa nieprzerwanie interesują się sytuacją w Brightfield. Na jego ulicach i w domach pojawiły się dziwaczne, dotąd nieznane gatunki zwierząt. Hybrydy na przykład: węży i smoków, pająków i szczurów, ptaków i wilków, ropuch i wiewiórek to teraz powszechny widok na całym obszarze miasta. Nie trudno domyślić się, że te stwory nie należą do łagodnych zwierzątek. Z obawy o bezpieczeństwo mieszkańców i dziennikarzy, władze zarządziły natychmiastową ewakuację. Pogoda skutecznie utrudnia akcję wywożenia ludzi w bezpieczne miejsce. Ciągłe obfite opady śniegu i niepokojąco niski poziom rtęci na termometrze uniemożliwiły odpowiednim służbom przeprowadzenia śledztwa w sprawie pojawienia się tych stworów. Tym bardziej nie są w stanie je wszystkie wyłapać. Zła pogoda natomiast nie przeszkodzi Tobie w przemierzaniu Brightfield i wyjaśnieniu całej tej szokującej sytuacji. Na początku swojego śledztwa natrafiasz na młodą kobietę Kelly Aster, która zostaje porwana przez jednego z członków tajemniczej organizacji Cztery Asy. Chciała odnaleźć swojego narzeczonego Jamesa Karra, a teraz sama potrzebuje pomocy. Twoim zadaniem jest odkrycie tajemnic miasta i odnalezienie zaginionych osób. Pomocą będzie Ci służył wierny i mądry pies Elf.

W wielu miejscach znajdziesz wspomniane zmutowane zwierzęta. Złap je wszystkie i oblicz ile zostało stworzonych nowych gatunków. Nie możesz zapomnieć o swoim psiaku. Za znalezione pieniądze w nagrodę za pomoc kup mu różne akcesoria i zabawki. A musisz wiedzieć, że tylko on jest w stanie odnaleźć i odkopać różne przedmioty i dostać się trudno dostępne dla Ciebie miejsca.

"Mystery Trackers: Four Aces" to profesjonalnie wykonana gra "ukryte obiekty" polegająca na wyszukiwaniu ukrytych przedmiotów i wykorzystywaniu ich w odpowiednim miejscu w celu rozwiązania zagadek i mini-gier.

Informacja dla osób chcących wykorzystać nasze teksty na swojej stronie. W związku z tym, że poświęciliśmy dużo wysiłku i czasu na jego stworzenie, stawiamy pewne warunki. Trzeba koniecznie przy skopiowanym opisie wstawić odnośnik do tej podstrony i w widocznym miejscu umieścić adres www.grylogiczne.pl. Wszystkie opisy na naszym serwisie są objęte prawem autorskim.

Rekomendowane wymagania przedstawionej gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7, procesor 2500 MHz, pamięć minimum RAM 1 GB, DirectX 9.0 oraz 672 MB wolnej przestrzeni na dysku twardym.
Stop a devious conspiracy in Mystery Trackers: Four Aces. The entire town of Brightfield was evacuated after a series of bizarre animal attacks. Now, strange creatures roam the streets, danger lurks around every corner and you’ve just landed smack in the middle of it all. As you begin to investigate, you discover that the attacks may have been part of a whole series of crimes committed in town, all tracing back to an organization called the Four Aces. But just who are the Aces and what is their plan? With the help of your trusty canine companion, Elf, you must keep digging to get to the bottom of things. Good luck out there, Detective. You’re going to need it!

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy