Mystery Trackers: Queen of Hearts Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2016
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.67
Ściągnięć:
231
Data dodania:
10.12.2016
Dodał:
skorpion

 

Queen of Hearts Collector's Edition jest dwunastą częścią Mystery Trackers. Ta gra ukrytych obiektów (HOPA / HOG) została stworzona przez Elephant Games.

"Niedawno groźna epidemia wybuchła w miasteczku Brightfield i w zastraszająco szybkim tempie rozprzestrzeniła się na całym obszarze. Zarażeni zmieniają się fizycznie i stają się agresywni. W miasteczku trwa ewakuacja mieszkańców. Detektywie. Jedź tam i spotkaj się w tamtejszym posterunku policji z agentem Stone. On posiada informacje, które pomogą Ci zażegnać epidemię" - taką informację i polecenie otrzymałeś od szefa agencji Mystery Trackers.

Po przybyciu na miejsce dowiadujesz się, że ów dziwną chorobę wywołał naukowiec Henry Baumsteiner zwany Doktorem Cyanide. Agent Stone podejrzewa, że ten szaleniec zatruł powietrze. Wkrótce na Twoich oczach zamienia się w potwora i traci kontrolę nad swoim ciałem i umysłem, co oznaczą, że musisz sam dalej kontynuować śledztwo. Musisz się spieszyć, ponieważ panuje sroga zima, a w aparacie oddechowym nie ma dużo tlenu. W pobliskim szpitalu odkrywasz, że były prowadzone tajne biologiczne eksperymenty z udziałem ludzi. Znajdź sposób na odwrócenie przemiany człowieka w zwierzę, skuteczne powstrzymanie rozwoju epidemii i ocalenie mieszkańców. Dowiedz się czym lub kim jest tytułowa "Królowa Serc".

Gra składa się z sześciu rozdziałów: The Square, The Hospital, The Storage, The Base i The Second Floor. W edycji kolekcjonerskiej znajdziesz między innymi: po osiem szkiców koncepcyjnych i tapet, sekretny pokój, cztery ścieżki dźwiękowe, drobiazgowy przewodnik po grze i bonusowy szósty rozdział. Normalna wersja pojawi się na początku przyszłego roku (pierwszy tydzień stycznia 2017 roku).

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1600 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 850 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Elephant Games proudly presents the next installment of the Mystery Trackers series!

The townspeople of Brightfield are becoming infected by a mysterious illness and turning into monsters! This is no simple investigation as you struggle to save both the townspeople and yourself. Can you stop whoever is behind the infection in time? Find out in this spine-tingling hidden-object puzzle adventure!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy