Mystery Tales: Dangerous Desires Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2017
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.00
Ściągnięć:
37
Data dodania:
15.10.2017
Dodał:
skorpion

 

Dangerous Desires Collector's Edition jest ósmą odsłoną Mystery Tales, serii ukryte obiekty.

Kurator muzeum Olivia zwróciła się do Ciebie o pomoc w zbadaniu tajemniczego przedmiotu, na który przypadkowo natknęła się podczas przygotowań do wystawy dotyczącej Czarnej Plagi. Po przybyciu na miejsce dowiaduje się, ze zły mag Moro zamienia ludzi w kamień. Okazuje się, że mści się za swoją śmierć sprzed siedmiu wieków. Wówczas został spalony na stosie za rzekome używanie czarnej magii w zwalczaniu czarnej śmierci, czyli dżumy. Wszystko jednak wskazuje, że ów duch zamierza dokonać czegoś bardziej przerażającego, co może mieć wpływ na cały świat. Poznaj jego nikczemne plany oraz nie dopuść do ich realizacji. Znajdź również sposób na jego skuteczne pokonanie.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2000 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 2341 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Domini Games brings you the next thrilling installment of the Mystery Tales series!

An old friend is opening a new exhibition on the Black Plague. When she encounters a strange artifact, she calls on you to investigate. This won't be an easy task as a malevolent spirit attacks the museum and your friend! Can you uncover their dark origins and stop them before it's too late? Find out in this chilling hidden-object puzzle adventure game!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy

Musisz się zalogować, aby móc dodawać komentarze.