Mystery Case Files®: Fate's Carnival Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2013
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
404
Data dodania:
26.11.2013
Dodał:
skorpion

 

To, że Mystery Case Files zapisze się w historii gier ukrytych obiektów jest prawie pewne. Dlaczego? Bo cała seria składa się z aż dziesięciu części! Mało wątpliwe, by w najbliższym czasie któraś konkurencyjna seria powtórzyła taki niesamowity wynik. Znając Big Fish Games i Elephant Games przedstawiona dzisiaj gra nie będzie ostatnią z serii MCF. Po nieco słabej (i tak naprawdę jedynej) części pod tytułem "Shadow Lake", powstała wyśmienita "Fate's Carnival Collector's Edition", która zresztą nawiązuje do czwartej części: "Madame Fate".

Ponownie wcielasz się w detektywa od spraw trudnych i "prawie nierozwiązywalnych". Zamontowane w Twoim aucie specjalne urządzenie lokalizuje kolejną anomalię. Aż trudno uwierzyć, że los skierował Ciebie do miejsca, w którym już raz przeprowadzałeś śledztwo w sprawie tytułowej Madame Fate. Duch kobiety informuje Ciebie, że ciąży na niej dawne przekleństwo, przez co nie może zaznać spokoju. Całemu temu zamieszaniu winna jest zła Alister Dalimar. Okazuje się, że ta zła kobieta więzi dwanaście niewinnych osób, którym musisz pomóc. Koniecznie pokonaj wredną potężną czarownicę i uwolnij uwięzionych. Nie jest wymagane rozpoczynanie zabawy od czwartej części, bowiem są to odrębne gry, ale mimo wszystko zalecamy zapoznanie się z poprzednimi częściami serii by dobrze poznać rozbudowaną fabułę "Mystery Case Files". Madame Fate ofiarowuje Ci inteligentnego czarnego kota, który potrafi dostać się w trudno dostępne miejsca i przynieść właściwą rzecz. "Mystery Case Files®: Fate's Carnival Collector's Edition" wymaga od Ciebie umiejętności wyszukiwania ukrytych przedmiotów i rozwiązywania ciekawych zagadek i łamigłówek.

Gra składa się z czternastu rozdziałów, którym ukryto wiele specjalnych, dosyć mrocznych, przedmiotów i postaci. Edycja kolekcjonerska zawiera między innymi: tapety, rysunki koncepcyjne, ścieżki dźwiękowe, przydatny przewodnik po grze i dodatkowy rozdział.

Wymagania systemowe produkcji: system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8, procesor 2500 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX 9.0 oraz dysk twardy - 1309 MB wolnej przestrzeni.

Przedstawiony w tym miejscu polski tekst został stworzony specjalnie dla portalu grylogiczne.pl. Jest on chroniony prawami autorskimi. Właściciele nie mają nic przeciwko jego pobraniu i skopiowaniu na własną stronę. Trzeba jednak koniecznie spełnić pewien warunek. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze (link, odnośnik) do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Madame Fate returns… from the dead! This is Fate’s Carnival as you’ve never seen it before, with old acts like Amazing Larry and Marlena Mermaid in the most harrowing predicaments! Can you stop fate before it’s too late? Or will the creepy carnival curse stop you? This is a special Collector's Edition release full of exclusive extras you won’t find in the standard version.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy