Mysteries of the Undead
Pobierz
Rok Wydania:
2013
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
295
Data dodania:
30.04.2013
Dodał:
skorpion

 

Gra logiczno - przygodowa polegająca na wyszukiwaniu ukrytych przedmiotów i rozwiązywaniu licznych łamigłówek. "Mysteries of the Undead: The Cursed Island" stworzyło znane studio 8 Floor Games. Akcja gry rozgrywa się na wyspie Odeya leżącej na wodach Pacyfiku. Miejsce to od dwóch miesięcy jest bacznie obserwowane przez naukowców. Powodem zainteresowania jest pojawienie się nieznanego wirusa zamieniających mieszkańców w krwiożercze zombie. W wyniku epidemii zginęło około trzech tysięcy osób. Władze wysłały statek badawczy Perseus, na którym znajdują się najlepsi naukowcy i świetnie wyposażone laboratorium. Część ekipy opuściła pokład w celu zbadania wyspy i rozpoznania skali problemu. Na statku pozostała jedna osoba, która z niecierpliwością czeka na powrót współpracowników. Jest nią młoda kobieta, która jeszcze nie wie jakie ją czekają problemy. Otóż wkrótce w niewyjaśniony sposób do kabiny dostaje się ogromna ilość wody. W wyniku tego traci przytomność, a następnie budzi się zdezorientowana na plaży. Teraz musi zadbać o swoje bezpieczeństwo, odnaleźć zaginionych naukowców i znaleźć sposób na wydostanie się z wyspy. Nie może zapomnieć o głównym celu ekspedycji, czyli powstrzymaniu epidemii. Przyjdzie jej poznać mroczne sekrety wyspy i usunąć starożytną klątwę rzuconą na mieszkańców. Rzecz jasna nie obejdzie się bez Twojej pomocy.

Gra zawiera czterdzieści lokacji i kilkanaście scen ukrytych obiektów i mini-gier logicznych. Ze względu na tematykę i niektóre sceny, "Mysteries of the Undead" skierowana jest dla dorosłych graczy. Gra może wystraszyć dzieci.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8, procesor 1,4 GHz, pamięć RAM co najmniej 1024 MB, DirectX w wersji przynajmniej 9.0 oraz około 599 MB wolnej przestrzeni na dysku twardym.

Widoczny tutaj polski tekst został stworzony specjalnie dla tej witryny. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administracja strony pozwala na pobranie go i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewien warunek. Należy przy skopiowanym opisie umieścić odnośnik do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Explore the zombie island and break an ancient curse in Mysteries of the Undead! What caused the disaster? Was it a virus or magic? Many years ago a dark blight turned the citizens of a small island into bloodthirsty zombies. A research team from the floating laboratory Perseus is the only one capable of eliminating the threat of an epidemic.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy