Mroczne Historie: Legenda Śnieżnego Królestwa. Edycja Kolekcjonerska
Pobierz
Kup teraz
Link do strony:
Rok Wydania:
2014
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.67
Ściągnięć:
362
Data dodania:
14.08.2014
Dodał:
skorpion

 

"Mroczne Historie: Legenda Śnieżnego Królestwa. Edycja Kolekcjonerska" to gra przygodowo - logiczna należąca do gatunku hidden object (ukryte przedmioty). Jest to spolszczona wersja Dark Strokes: The Legend of Snow Kingdom Collector's Edition.

Gra "Mroczne Historie: Legenda Śnieżnego Królestwa" jest zainspirowana ponadczasową powieścią braci Grimm. Począwszy od zapierającej dech w piersiach pierwszej sceny, w której myśliwy ratuje księżniczkę przed Księciem Lodu, do niesamowitego zakończenia, będziecie zauroczeni bogactwem piękna i szczegółów, łamigłówek i mini-gier, oraz opowieści o niespotykanej głębi.

Wraz z myśliwym próbującym uratować swoją ukochaną przed czarnoksiężnikiem, który ją porwał i rzucił na nią zaklęcie, odnajdziecie sprytnie ukryte wskazówki i przedmioty, odkryjecie prawdę o złotym drzewie, oraz poznacie jego zaskakujący sekret!

Po ukończeniu głównej gry, Wasza przygoda przeniesie się do części bonusowej, która sięga jeszcze głębiej w tajemnicę Śnieżnego Królestwa. Dla wszystkich graczy czekają do pobrania tapety, szkice koncepcyjne, soundtrack, oraz wiele, wiele więcej!

Wymagania gry: System operacyjny Microsoft Windows Windows XP/Vista/7/8, procesor 1.6 GHz, pamięć RAM 512 MB i DirectX 9.0b

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy