Mistrzowie kuchni 3: Własne ZOO
Pobierz
Kup teraz
Link do strony:
Rok Wydania:
2011
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.12
Ściągnięć:
862
Data dodania:
18.08.2011
Dodał:
skorpion

Gra logiczna z kategorii ukryte obiekty, która porozumiewa się z graczem w języku polskim.

Pomóż Wiktorii odnowić stosunki z ojcem zakładając sieć egzotycznych restaurcji. Poszukuj składników dla pikantnych fajitas w "Tres Amigos" i przyrządzaj apetyczne greckie sałatki w restauracji "Dotyk Afrodyty". Będziesz serwował orzeźwiające drinki w barze "Tropikalna rozkosz", jak również sprzedawał wykwintne desery lodowe w kawiarnio-lodziarni "Letnia ochłoda"- w tej grze nie ma nudnych momentów, musisz szybko pracować aby zadowolić swoich klientów i podnieść zyski. Pomiędzy zmianami w restauracji, zbuduj ZOO i zakup pięć zwierząt z rodzinnego herbu Wiktorii.

Gra ta to gratka dla miłośników gier typu ukryte przedmioty po polsku jak i fanów anglojęzycznej serii Gourmania. "Mistrzowie kuchni 3: Własne ZOO" zawiera ponad osiemdziesiąt etapów, ponad piętnaście restauracji i ponad pięćset przepisów oraz pięć minigier. Zobacz pozostałe gry z serii Mistrzowie kuchni.

System operacyjny microsoft Windows XP/Vista/7, procesor minimum 1.7 GHz, pamięć RAM 256 MB oraz DirectX 9.0.

Galeria
Komentarze (2)
chrombor
23.08.2011 02:12
Moja chrzestna obecnie w to gra . Zresztą gra we wszystkie gry po polsku z tej strony.
martam
25.09.2011 23:01
Grałam w Gourmania I i II. W tróke jeszcze nie miałam okazji, ale skuszę się na wersję angielską. Szkoda tylko, że wymyślają głupie poboczne cele gry jak np budowa zoo. Nie trzyma się to kupy.
Musisz się zalogować, aby móc dodawać komentarze.