Mistrzowie kuchni 3: Własne ZOO
Pobierz
Kup teraz
Link do strony:
Rok Wydania:
2011
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.12
Ściągnięć:
880
Data dodania:
18.08.2011
Dodał:
skorpion

Gra logiczna z kategorii ukryte obiekty, która porozumiewa się z graczem w języku polskim.

Pomóż Wiktorii odnowić stosunki z ojcem zakładając sieć egzotycznych restaurcji. Poszukuj składników dla pikantnych fajitas w "Tres Amigos" i przyrządzaj apetyczne greckie sałatki w restauracji "Dotyk Afrodyty". Będziesz serwował orzeźwiające drinki w barze "Tropikalna rozkosz", jak również sprzedawał wykwintne desery lodowe w kawiarnio-lodziarni "Letnia ochłoda"- w tej grze nie ma nudnych momentów, musisz szybko pracować aby zadowolić swoich klientów i podnieść zyski. Pomiędzy zmianami w restauracji, zbuduj ZOO i zakup pięć zwierząt z rodzinnego herbu Wiktorii.

Gra ta to gratka dla miłośników gier typu ukryte przedmioty po polsku jak i fanów anglojęzycznej serii Gourmania. "Mistrzowie kuchni 3: Własne ZOO" zawiera ponad osiemdziesiąt etapów, ponad piętnaście restauracji i ponad pięćset przepisów oraz pięć minigier. Zobacz pozostałe gry z serii Mistrzowie kuchni.

System operacyjny microsoft Windows XP/Vista/7, procesor minimum 1.7 GHz, pamięć RAM 256 MB oraz DirectX 9.0.

Galeria
Komentarze (2)
chrombor
23.08.2011 02:12
Moja chrzestna obecnie w to gra . Zresztą gra we wszystkie gry po polsku z tej strony.
martam
25.09.2011 23:01
Grałam w Gourmania I i II. W tróke jeszcze nie miałam okazji, ale skuszę się na wersję angielską. Szkoda tylko, że wymyślają głupie poboczne cele gry jak np budowa zoo. Nie trzyma się to kupy.