Midnight Calling: Wise Dragon Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2017
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
56
Data dodania:
17.08.2017
Dodał:
skorpion

 

Wise Dragon Collector's Edition jest czwartą częścią Midnight Calling, ciekawej serii HOPA od Elephant Games. Tym razem protagonistką gry jest Diana, absolwentka druidycznej akademii. Właśnie otrzymała korespondencję od swojego ojca Benedicta. Ten wybitny profesor magii pisze, że odkrył coś ważnego i grozi mu niebezpieczeństwo. Prosi ją o natychmiastowy powrót do domu. Po przybyciu do rodzinnego miasta zastaje ogromny pożar obejmujący większość budynków. Mieszkańcy uważają, że to wina smoka, ale według notatek ojca wynika, że to ktoś inny może być sprawcą tej tragedii. Niestety nigdzie go nie ma, ale zostawił dla swojej córki kilka wskazówek, które pomogą wyjaśnić co tu się dzieje.

Pomóż jej odnaleźć ojca, dowiedzieć się co on odkrył, ustalić winnego zniszczenia miasta i wyjaśnić jaki związek z tym wszystkim ma tytułowy smok.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1600 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 1000 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Elephant Games brings you a thrilling new adventure in Midnight Calling: Wise Dragon!

A letter from your father leads you to your hometown. When you arrive, you find it in flames! Your only hope is to decipher your father's research and find the Wise Dragon, but are they a friend or a foe? With the clock ticking, it's up to you to find out! Do you have what it takes to battle against evil to save your people from destruction? Find out in this riveting hidden-object puzzle adventure game!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy