Metin 2
Rok Wydania:
2017
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
244
Data dodania:
10.05.2017
Dodał:
skorpion

 

Metin 2 to MMORPG (hack and slash) stworzony przez koreańską firmę YMIR Entertainment Co., Ltd. Parę lat temu gra została sprzedana firmie Webzen, a wydawcą w Europie zostało niemieckie Gameforge AG (w innych częściach świata kilka różnych firm). Jest ona utrzymana w klimatach fantasy typowych na Azji Wschodniej. Pewnego dnia na krainę spadły tytułowe kamienie Metin, w konsekwencji czego zaroiło się od dziwnych niebezpiecznych potworów. W wyniku powstałego chaosu imperium podzieliło się na trzy odrębne królestwa: niebieskie Jinno, czerwone Shinsoo i żółte Chunjo. Każde z nich chce być pierwszym, które pokona zło i tym samym przejąć kontrolę nad kontynentem. Gracz wybiera nie tylko klasę postaci (likan, wojownik, ninja, szaman, sura), ale również królestwo, do którego chce należeć.

Celem gry jest zdobywanie coraz to wyższych poziomów poprzez likwidację potworów. Im wyższy level tym silniejsza postać, szerszy dostęp do lepszych broni, elementów zbroi i innych przedmiotów / ekwipunku czy misji (mocniejsze potwory to więcej punktów doświadczenia). Tytuł ten jest przeznaczony dla miłośników grindowania (monotonne zabijanie tysięcy identycznych wrogów). Gra porozumienia się z graczem w języku polskim (odpowiednia wersja), dzięki czemu zdobyła w naszym kraju dużą popularność, porównywalną z Tibią. Niestety przeważającą większość graczy stanowią dzieci (podstawówka i gimnazjum). Poza oficjalnymi (globalnymi) serwerami powstały także prywatne (nielegalne). Ich żywot jest jednak krótki, a duży mnożnik exp (wbicie maksymalnego poziomu 200 to czasem kilka dni) całkowicie psuje przyjemność gry.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

Galeria
Komentarze (1)
Terminator
14.07.2017 03:13
Nie mogę zrozumieć fenomenu tej gry. Nawet Tibia ma lepszą grywalność. Teraz dzieciaki grają na prywatnych serwerach, bo nie są w stanie to już normalnie grać. Ja wtenczas grałem w WOWa, które nawet dzisiaj jest niemal w każdym względzie lepsze.