Mediterranean Journey
Pobierz
Rok Wydania:
2020
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
4.00
Ściągnięć:
65
Data dodania:
21.06.2020
Dodał:
skorpion

 

Mediterranean Journey to prosta klasyczna gra ukryte obiekty. Jest łudząco podobna do gier z serii Summer Adventure. Jak nazwa wskazuje, gracz wybiera się w podróż po Morzu Śródziemnym.

Gra polega na wyszukiwaniu ukrytych przedmiotów z listy i rozwiązywaniu minigierek. Mediterranean Journey oferuje kilkadziesiąt etapów, na których znajdują się miasta, wyspy i inne miejsca związane z obszarem tego ogromnego akwenu.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2000 MHz, pamięć RAM 2048 MB, DirectX minimum 9.0 oraz 575 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


 

Take a tour of the Mediterranean in this beautiful hidden object adventure! Visit various cities and islands and experience the spirit and culture of this great region. Challenge yourself to a variety of mini-games and collect souvenirs from your trip!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy