Maze: Nightmare Realm Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2017
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
41
Data dodania:
12.08.2017
Dodał:
skorpion

 

Nightmare Realm Collector's Edition jest trzecią odsłoną Maze, serii HOPA od Mad Head Games. Bohaterką gry jest Christine, która na prośbę swojego brata Stephena zgodziła się spróbować wybudzić ze śpiączki jego syna. On jest lekarzem, ale mimo usilnych starań nie jest w stanie wyciągnąć Timmy'ego z dziwnej komy. Chłopak jest zdrowy fizycznie lecz psychicznie jest w totalnej rozsypce. Z pomocą specjalnie skonstruowanego hełmu Christine wchodzi do jego snów, a właściwie koszmarów aby poznać źródło jego choroby i znaleźć sposób na rozwiązanie ewentualnych problemów. Czy uda się jej przywrócić bratanka do świadomego życia? Z Twoim wsparciem i pomocą powinno się udać.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2500 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 440 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


WARNING: Maze: Nightmare Realm contains explicit content and is intended for mature audiences.

Your nephew, Timmy, isn’t waking up. He isn’t sick or injured… He simply won’t – or can’t – wake up. To find out what’s wrong and bring him back, you enter his mindscape, where you’re confronted with a grim and twisted version of reality. You see, Timmy has a secret, one that’s keeping him trapped in this nightmarish world. Take a deep breath and follow him into the dark recesses of his mind, solving puzzles and escaping the terrifying creatures that lurk there.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy

Musisz się zalogować, aby móc dodawać komentarze.