Mayan Prophecies: Blood Moon Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2014
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.67
Ściągnięć:
320
Data dodania:
07.08.2014
Dodał:
skorpion

 

Blood Moon Collector's Edition to trzecia po Ship of Spirits (październik 2012 roku) i Cursed Island (październik 2013 r.) odsłona cyklu Mayan Prophecies. Akcja toczy się tuż po wydarzeniach z drugiej części i jest jednocześnie kontynuacją przygód dwójki bohaterów: Alexis i Gregory'ego. Opisy wszystkich gier tej serii i linki do plików znajdują się tutaj.

Minęły dwa lata od tragicznych wydarzeń na przeklętym statku i niebezpiecznej wyspie. Oboje dalej pracują w Straży Przybrzeżnej i nadal starają się wykonywać swoje obowiązki jak najlepiej potrafią. Niestety Fernando "Diablo" Gomez zbiegł i ślad po nim zaginął.

Nagle do apartamentu Alexis wpada zziajany i przerażony Gregory, a po chwili łapa ogromnego kota rozrywa przytrzymywane przez niego drzwi. Ucieczka przez okno wydawała się im świetnym pomysłem. Niestety mężczyzna w czarnej szacie uderza ich w głowę tam mocno, że tracą przytomność. Alexis wyswobadza się z kajdanek i wyrusza na poszukiwania Gregory'ego. W mieście widzi tą samą postać jak przy pomocy jakiegoś eliksiru zamienia go w jaguara i zamyka w klatce. Po chwili pojawia się Sofia, która jest kapłanką Chelii, Bogini Księżyca. Sofia prosi o jak najszybsze naprawienie mostu do Ołtarza Księżyca. Mówi, że musi przywołać boginię, gdyż tylko ona może zapobiec wskrzeszeniu Xalana, Boga Jaguara. Alexis postanawia jej pomóc i jednocześnie znaleźć sposób na przywrócenie przyjaciela do ludzkiej postaci. Podczas tej trudnej misji dowiaduje się wielu ciekawych rzeczy. Między innymi odkrywa, że Gregory i Fernando w dzieciństwie byli przyjaciółmi oraz że kiedyś tajemnicza czaszka kazała Fernandowi znaleźć magiczny sztylet umożliwiający wskrzeszenie złego Boga. Los świata leży w jej rękach. Twoim zadaniem jest pokierowanie jej poczynaniami.

Gra polega na lokalizowaniu obiektów (w tym trzydzieści sześć morficznych przedmiotów i dwadzieścia pięć ptaków) niezbędnych do rozwiązywania różnych łamigłówek i zagadek. W trakcie zadania będzie towarzyszył Gregory pod postacią jaguara. Będzie pomagał przede wszystkim w przynoszeniu przedmiotów i między innymi w rozgryzaniu i rozcinaniu obiektów oraz odstraszaniu innych dzikich kotów.

W skład edycji kolekcjonerskiej (rozszerzonej) wchodzą: dziewięć wysokiej jakości tapet, dziewięć szczegółowych szkiców koncepcyjnych, trzy ciekawe wygaszacze ekranu, jedenaście oryginalnych ścieżek dźwiękowych, horoskop Majów, oficjalny przewodnik po grze i bonusowy siódmy rozdział. Normalna wersja pojawi się na rynku w połowie września. Twórcą gry jest studio Elefun Games z Akademgorodoku (Nowosybirsk, Rosja).

Wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8, procesor 1600 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX 8.0 oraz 1414 MB wolnego miejsca na SSD / HDD.

 

Powyższy polski tekst został stworzony na potrzeby strony grylogiczne.pl. Jest on chroniony prawami autorskimi. Każdy, kto chce skorzystać z opisów znajdujących się na tym portalu, musi spełnić następujące warunki: przy skopiowanym tekście umieścić link do odpowiedniej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Wild jaguars are running loose down the streets of a coastal South American town, but this is no act of nature - a hooded man is transforming people into jaguars and controlling them! U.S. Coast Guard Officers Alexis and Gregory are on the case, but they're up against a mighty foe. A young Mayan priestess claims that the Jaguar God is behind the attacks, continuing a war with the Moon Goddess that has raged for centuries. You'll need all your skills to save the world from erupting into chaos in this thrilling Hidden Object Puzzle Adventure game. This is a special Collector's Edition release full of exclusive extras you won't find in the standard version.

 

Galeria
Komentarze (3)
Adele
12.08.2014 17:16
Jeśli został zamieniony w dzikiego kota, to gdzie zostały ubrania?
Terminator
17.08.2014 11:26
W klatce :)
Pando
20.08.2014 09:41
Ale się czepiacie szczegółów :) Jak już szukacie niedociągnięć, to czemu nie wspomnieliście o braku mieszkańców, wielkiej dziurze na środku miasta, źle zaparkowanym samochodzie (całkowicie blokuje wąską uliczkę) i niezwykle wytrzymałych drzwiach (takie wielki kot rozwaliłby je bez problemu).