Man Vs. The World
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2012
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
6.00
Ściągnięć:
474
Data dodania:
03.03.2013
Dodał:
skorpion

Man Vs. The World to darmowa strzelanina z elementami platformówki. Została stworzona przez Digipen. Nasza planeta została zaatakowana przez potężnego wroga z innej galaktyki. Obcy zniszczyli wszystkie ziemskie jednostki wojskowe. Ostatnią nadzieją na ratunek planety jesteś Ty. Czy jeden człowiek może przeciwstawić się olbrzymiej armii? Odpowiedź brzmi tak.

Man Vs. The World to prosta gra 2D (widok z boku). Bohater gry porusza się zawsze w prawo, w kierunku nadlatujących wrogich pojazdów wojskowych. To co wyróżnia ten tytuł od tysięcy podobnych gier to możliwość przejęcia wrogiej jednostki. Gdy zabraknie amunicji lub zniszczenia pojazdu są bardzo poważne, wciśnięcie prawego przycisku myszy pozwala na katapultowanie się i przeskok na inną maszynę. Twórcy gry postanowili zrezygnować z limitu żyć. Po śmierci istnieje możliwość kontynuowania gry od mniej więcej tego samego miejsca.

Sterowanie: klawisze WSAD - kierunki, prawy przycisk myszy - strzał, lewy przycisk myszy - opuszczenie maszyny.

Widoczny tutaj polski tekst został stworzony specjalnie dla tego portalu. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administracja strony pozwala na pobranie go i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewien warunek. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

Galeria
Film
Komentarze (2)
Kwinto
09.03.2013 10:18
Trudna i iruyująca gra . Digipen ma fajne pomysły, ale jest gorzej z wykonaniem.
Pando
08.04.2013 16:45
Taka sobie -strzelanek takich jest mnóstwo