Lost Lands: The Four Horsemen
Pobierz
Rok Wydania:
2015
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
194
Data dodania:
13.02.2015
Dodał:
skorpion

 

"Lost Lands: The Four Horsemen" jest najnowszą grą ukryte przedmioty ukraińskiego studia 5-BN Games.

Kolejny raz los płata figla niezwykle odważnej i inteligentnej Susan. Powtórnie zostaje przeniesiona do alternatywnego świata z tą różnicą, że nie z lasu, a podziemnego parkingu. Miejsce, w którym się znalazła jest niepokojone, ciemiężone i tyranizowane przez potężnych Czterech Jeźdźców. Zapomniana Kraina potrzebuje bohatera i wybawcę, który pokona zło i przywróci spokój. Tylko dlaczego wybór padł na Susan? Tego do końca nie wiadomo, ale jest pewne, że tak zdecydowali starożytni bogowie.

Twoim zadaniem jest właściwe pokierowanie poczynaniami Susan. Dowiedz się czego chcą jeźdźcy i jak pozytywnie rozwiązać problemy tego magicznego świata. Z pomocą przychodzi mag Maaron, który od wielu lat strzeże kosmiczny portal wszechświata i posiada wiedzę na temat tego, jak sprawnie powstrzymać agresora. Niestety nie może opuścić miejsca swojej pracy, co oznacza, że przez większość czasu będzie musiała radzić sobie sama. Gra polega na wyszukiwaniu ważnych przedmiotów (w tym 35 fragmentów magicznej maszyny, 35 morficznych itemów i 20 rękopisów) i używaniu ich we właściwych miejscach.

Wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8, procesor 1,6 GHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX 9.0 oraz dysk mogący pomieścić 796 MB.

 

Powyższy polski tekst został stworzony na potrzeby strony grylogiczne.pl. Jest on chroniony prawami autorskimi. Każdy, kto chce skorzystać z opisów znajdujących się na tym portalu, musi spełnić następujące warunki: przy skopiowanym tekście umieścić link do odpowiedniej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


After several centuries of peace, a terrible new evil threatens the Lost Lands! Rumors are spreading of four mysterious horsemen cutting a path of terror throughout the land. They burn villages, freeze the water, and bring darkness wherever they go. The horsemen are after a key that will allow them to control parallel worlds, and they'll stop at nothing to get it. As the champion of the Lost Lands, you're the only one brave enough to face them... but can you track them down and stop them in time? Find out in this thrilling Hidden Object Puzzle Adventure game!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy