Living Legends: Uninvited Guests
Pobierz
Rok Wydania:
2017
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
45
Data dodania:
01.12.2017
Dodał:
skorpion

 

"Living Legends 6: Uninvited Guests" to gra ukryte obiekty stworzona przez 4 Friends Games.

"Witaj. Nazywam się Kate Petite. Opowiem Ci co się ostatnio stało. Jechałam na wesele mojego kuzyna Leo Benetta, którego znam go od dzieciństwa i wtenczas kolegowałam sie z nim. Dzisiaj bierze ślub z uroczą Beatrix w swoim ogromnym zamku. Nieco się spóźniłam na ceremonię, ale jak się wkrótce okaże, uchroniło mnie przez przekleństwem rzuconym przez Bestię. Po dotarciu na miejsce zauważyłam, że z zamkiem stało się coś dziwnego. Później spotkałam łowcę Radforda, który powiedział, że ślubu nie będzie gdyż wszyscy zaproszeni i służba zostali przez Bestię uwięzieni w środku zamku. Z nim i z Lustrem Łowcy postanowiliśmy ocalić niewinnych ludzi. Ponoć można go pokonać tylko wtedy gdy śpi. Ta misja niestety nas przerasta, więc wierzę, że pomożesz i wytyczysz prawidłowy sposób działania w tej trudnej sprawie.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1800 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 925 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


4Friends Games proudly bring you the latest installment in their acclaimed Living Legends series!

Your cousin Leo is getting married! But when you get to Leo's castle, you realize your happy reunion will have to wait a while – a horrible Beast has attacked the castle and now controls everyone within its walls. Luckily, you were running late and are not affected by the Beast's curse. Team up with a mysterious hunter to break into the castle and save everyone before the guest list becomes lunch! Just be careful – even everyday objects are working against you in this magical hidden-object puzzle adventure game!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy

Musisz się zalogować, aby móc dodawać komentarze.