Living Legends: Uninvited Guests Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2017
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
0.00
Ściągnięć:
38
Data dodania:
02.11.2017
Dodał:
skorpion

 

Uninvited Guests Collector's Edition jest szóstą częścią Living Legends, HOPA od 4 Friends Games.

Cześć. Jestem Kate Petite. Właśnie jadę na ślub mojego kuzyna Leo Benetta. Znam go od dzieciństwa i wówczas z nim bardzo się przyjaźniłam. Dziś żeni się w swoim zamku z piękną Beatrix Chastel. Troszkę się spóźniłam na ceremonię ślubną, ale jak się później okazało, ochroniło mnie przez potężną klątwą rzuconą przez Bestię. Gdy przybyłam na miejsce zauważyłam że z zamkiem dzieje się coś dziwnego. Po drodze spotkałam łowcę Radforda, który poinformował mnie o tym, że ślubu nie będzie bowiem wszyscy (młodzi, goście i służba) zostali przez Bestię uwięzieni we wnętrzu zamku. On jak i Lustro Łowcy zaoferowali mi swoją pomoc w pokonaniu ciemiężyciela. Podobno można go unicestwić tylko wtedy gdy śpi. Całe to zadanie jednak mnie przerasta, więc liczę na to, że mi pomożesz i wskażesz właściwy sposób działania w tej sprawie.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1800 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 1212 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


4Friends Games proudly bring you the latest installment in their acclaimed Living Legends series!

Your cousin Leo is getting married! But when you get to Leo's castle, you realize your happy reunion will have to wait a while – a horrible Beast has attacked the castle and now controls everyone within its walls. Luckily, you were running late and are not affected by the Beast's curse. Team up with a mysterious hunter to break into the castle and save everyone before the guest list becomes lunch! Just be careful – even everyday objects are working against you in this magical hidden-object puzzle adventure game!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy

Musisz się zalogować, aby móc dodawać komentarze.