Living Legends: Ice Rose
Pobierz
Rok Wydania:
2012
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
392
Data dodania:
20.04.2012
Dodał:
skorpion

Gra logiczno - przygodowa należąca do kategorii ukryte obiekty (ukryte przedmioty).

Któregoś dnia bohaterka gry niespodziewanie otrzymuje list od swego narzeczonego, znanego pisarza Edwarda Granda. Z treści tego listu wynika, że Edward obecnie znajduje się w miasteczku Rosemount, w którym prowadzi własne dochodzenie. Twierdzi, że jest bardzo blisko wyjaśnienia okoliczności tragedii, która dotknęła Rosemount. Informuje, że domyśla się czemu w środku gorącego lata nastała sroga niszczycielska zima. Jest bardzo podekscytowany tym, że prawdopodobnie znalazł wspaniały temat na kolejną ciekawą książkę. Do listu dołączył część lustra, który rzekomo ma ją chronić. Nie napisał jednak przed czym ów przedmiot ma ją ochraniać. Zaniepokojona i zrozpaczona kobieta wyrusza do Rosemount aby na własną rękę zacząć poszukiwania Edwarda. Na miejscu okazuje się, że miasteczko naprawdę jest zdewastowane przez potężną śnieżycę oraz jest opuszczone przez większość mieszkańców. Po pewnym czasie pojawia się okrutna Królowa Śniegu, która oznajmia, że porwała i uwięziła pisarza. Naszym zadaniem jest pomóc kobiecie uratować ukochanego, pokonać złą królową i ochronić miasteczko przed destrukcyjną magią.

Minimalne wymagania tej gry są następujące: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista, procesor co najmniej 1.0 GHz, pamięć RAM 512 MB, DirectX 8.1 oraz 397 MB wolnego miejsca na dysku twardym.
Novelist Edward Grand has found evidence of a terrible tragedy in the city of Rosemount and sets off to investigate in Living Legends: Ice Rose! Help Edward gather information for his new book and explore the Castle of Ice Queen in this incredible Hidden Object Puzzle Adventure game. Scour the frozen landscapes and thaw out important locations as you solve an intriguing mystery in Living Legends: Ice Rose!

Galeria
Komentarze (1)
skorpion
20.04.2012 20:23
Tekst objęty prawami autorskimi i należy do tej strony. Dajemy możliwość administratorom innych stron skorzystania z naszych opisów. Po skopiowaniu i późniejszego umieszczenia na własnej stronie części lub całości tekstu należy wstawić link zwrotny do odpowiedniej podstrony naszego portalu. Ponadto nalezy podać adres tej strony, czyli www.grylogiczne.pl. Niestety w Internecie znaleźliśmy osoby, które skopiowały nasze opisy i stwierdziły, że są ich właścicielami. Nie mamy do takich osób szacunku i takie działania traktujemy jako kradzież własności intelektualnej.