Lifeline
Pobierz
Rok Wydania:
2017
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.00
Ściągnięć:
388
Data dodania:
21.04.2017
Dodał:
skorpion

 

LifeLine to prosta tekstowa przygodówka (paragrafówka) ze studia 3 Minute Games, LLC

Przypadkowo odbierasz sygnał z kosmosu. Okazuje się, że komunikat nadał astronauta Taylor. Rozbił się statkiem na księżycu, a załoga zniknęła bez śladu. Jesteś jedyną osobą, z którą ma kontakt i która może mu pomóc. Mężczyzna na bieżąco informuje Ciebie o całej sytuacji i ciągle prosi o Twoje zdanie w tej sprawie. Od Twoich decyzji zależy jego życie.

Akcja rozgrywa się w czasie rzeczywistym. Często tak będzie, że trzeba uruchomić grę w odpowiednim momencie. Jeśli Taylor musi dotrzeć z jednego miejsca na drugie w kilkadziesiąt minut lub przespać się kilka godzin, to właśnie tyle naprawdę będzie to trwało. Dlatego w tą grę najlepiej grać na urządzeniach mobilnych, gdyż wówczas jest łatwiejszy dostęp do gry (tytuł ten powstał też na iOS). Przez cały czas widzisz mnóstwo tekstu oraz dwa przyciski z poleceniami dla Taylora. Musisz zdecydować którą opcję kliknąć i przewidzieć konsekwencje tego wyboru.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1000 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 23 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Lifeline is a gripping interactive story of survival against all odds. In the aftermath of a crash landing on an alien moon Taylor is stranded, the rest of the crew are dead or missing, and Taylor’s communicator can only reach YOU.

Help Taylor make life or death decisions, and face the consequences together. Or see what happens when you make a different choice. Simple actions can have a profound effect.

Lifeline is a deep, immersive story that plays out in real time with many possible outcomes. Taylor is relying on YOU.

 

Galeria
Komentarze (2)
Agnieszka70
21.04.2017 22:07
Ukończyłam grę rok temu. Dla mnie to zwykła gra tekstowa. Lubię gry paragrafowe, ale one są tylko papierowe. Powątpiewam, że właściwie nazwałeś tą grę paragrafówką.
chrombor
24.04.2017 22:41
Jak zwał tak zwał. Bardziej emocjonujące było chyba Tamagotchi. Mnóstwo przewijającego się tekstu i tylko dwie możliwości do wyboru.