LettersFall 3
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2010
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
5.00
Ściągnięć:
376
Data dodania:
19.04.2011
Dodał:
skorpion

Gra słowna w języku angielskim.

Celem gry jest układanie prawdziwych angielskich wyrazów. Po stworzeniu zaakceptowanego przez program słowa następuje usunięcie z planszy tych klocków z literami, z których zostało ono ułożone. Co pewien czas z góry spadają kolejne klocki powoli zapełniając cały obszar planszy. Należy tak szybko układać słowa, by "niezapchać się". Można wykorzystać wszystkie dostępne klocki z literami bez względu na miejsce ich znajdowania się.

Gra jest darmowa. Zawiera 4 tryby gry. Słownik zawiera ponad dwadzieścia tysięcy słów angielskich.

Galeria
Film
Komentarze (2)
chrombor
20.04.2011 11:15
16BitSoft zrobiło trzy gry, w tym Tetris, który został tu opisany .Menu obydwu gier jest identyczny. Wybór tapet żałosny, grafika niezbyt ciekawa. Na poczatku myslałem że trzeba układać słowa z liter obok siebie. A tak naprawdę molzna wybierac z różnych miejsc. W sumie gra bardzo łatwa. Nawet jak spadają podwujne klocki, to łatwo układać wyrazy, zzresztą miałem tylko dwie-trzy linie klocków i musiałem przyspieaszać ich spadanie. Plus za duZy zasób słów.
Pando
25.04.2011 19:00
Hmm. Topornie działająca gra. Nie zna wielu słów . Gdyby było po polsku to byłoby ok. Za łatwa gra. A grafika na niskim poziomie.