Legacy Tales: Mercy of the Gallows
Pobierz
Rok Wydania:
2013
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
449
Data dodania:
09.06.2013
Dodał:
skorpion

 

"Legacy Tales: Mercy of the Gallows" to najnowsza gra studia Youda Games. Polega na przemierzaniu wielu lokacji w poszukiwaniu sprytnie ukrytych obiektów. W grze tej nie zabraknie elementów logicznych - rozwiązywania licznych łamigłówek, zagadek i mini-gier.

Dawno temu na plaży koło Amsterdamu odnaleziono ciało kapitana Williama van der Decken. Szokiem również jest fakt, że ubrany był w strój pirata i miał hak u ręki. Jest to o tyle dziwne, że był zagorzałym przeciwnikiem piratów i znany był z bezlitosnej walki z piractwem. Jego żona natomiast zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Akcja gry rozgrywa się kilka wieków po tych wydarzeniach. Twoim zadaniem jest przeprowadzenie śledztwa mającego na celu wyjaśnienie tej zagadkowej śmierci i porwania. Kto go zabił, dlaczego i w jakim celu przebrał go za pirata? Co się stało z jego zoną Isabelle? Aby znaleźć odpowiedzi na te pytania musisz rozpocząć zadanie od eksploracji ogromnego zamku i galeonu Batavia.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8, procesor 3000 MHz, pamięć RAM co najmniej 1024 MB, DirectX w wersji przynajmniej 9.0 oraz około 671 MB wolnego miejsca na dysku twardym.

Widoczny tutaj polski tekst został stworzony specjalnie dla tego portalu. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administracja strony pozwala na pobranie go i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewien warunek. Należy przy skopiowanym opisie umieścić odnośnik do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Strange things happen in and around the dark castle at the Dutch coast. Find out how William van der Decken, famous for his battles against pirates, and his lovely wife Isabelle vanished. What happened to her and why was the captain found dead, dressed as a pirate? Follow the trail of clues to solve this untold story in Legacy Tales: Mercy of the Gallows. Meet the ghost of a sad, young woman who needs your help and start this pirate adventure! Go inside the castle, find your way to the mighty battleship, the Batavia, and unravel the mystery!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy