Island of Death: Demons and Despair
Pobierz
Rok Wydania:
2013
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
388
Data dodania:
01.05.2013
Dodał:
skorpion

 

Gra ukryte obiekty stworzone przez woroneskie (rosyjskie) studio DominiGames. "Island of Death: Demons and Despair" polega na wyszukiwaniu ukrytych przedmiotów i na rozwiązywaniu wszelkich zagadek, łamigłówek i mini-gier umysłowych. Natalie i John wybrali małą wyspę na miejsce spędzania miodowego miesiąca. Pierwsza doba pobytu w hotelu Victoria nie wskazywała na to, że mogą mieć problemy. Natalie była bardzo zmęczona wczorajszym ślubem i weselem, więc postanowiła dłużej pospać i nabrać siły. Natomiast John rozpoczął poranek od rozejrzenia się po okolicy i pobiegania. Dziewczyna zaniepokojona dość długą nieobecnością męża wychodzi z budynku i zauważa, że ludzie zamienili się w zombie. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że niebezpieczny wirus dopadł również Johna. Odkrywa, że niejaki doktor Ivanov prowadził jakieś eksperymenty w swoim laboratorium i nieświadomie stworzył groźnego wirusa. Okazuje się, że zaraza bardzo szybko rozprzestrzeniła się po całej wyspie. Dziewczyna miała niesamowite szczęście, że uniknęła zarażenia. Postanawia odnaleźć skuteczny sposób wyleczenia zainfekowanego Johna i innych mieszkańców. Liczy na to, że pomożesz jej unikać zombie oraz odnajdywać przedmioty, wskazówki i informacje, które umożliwią zwalczyć niebezpiecznego wirusa.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8, procesor 1,6 GHz, pamięć RAM co najmniej 1024 MB, DirectX w wersji przynajmniej 9.0 oraz około 418 MB wolnej przestrzeni na dysku twardym.

Widoczny tutaj polski tekst został stworzony specjalnie dla tej witryny. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administracja strony pozwala na pobranie go i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewien warunek. Należy przy skopiowanym opisie umieścić odnośnik do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


When they decided to spend their honeymoon on a wonderful island retreat, Natalie and John could not imagine the terrible experiments that would be conducted on them. Right when the couple arrived at the island, demons broke out and attacked the island’s inhabitants and infected everyone with a mysterious disease! Fortunately, Natalie managed to avoid infection. Help Natalie find a way to cure John and save the island in Island of Death: Demons and Despair!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy