Inspector Magnusson: Murder on the Titanic
Pobierz
Rok Wydania:
2012
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
428
Data dodania:
14.05.2012
Dodał:
skorpion

Każdy fan ukrytych obiektów wie, że akcja tych gier najczęściej ma miejsce w nawiedzonych dworkach, opuszczonych szpitalach, magicznych królestwach czy też w starożytnych świątyniach. W tym roku do tej grupy dołączył Titanic, bowiem dokładnie sto lat temu zatonął po zderzeniu z górą lodową. Wielu producentów postanowiło właśnie tam umieścić fabułę swoich najnowszych gier. Nie inaczej jest z "Inspector Magnusson: Murder on the Titanic", produkcją stworzoną przez studio Playcademy.

14 kwietnia 1912 roku na pokładzie wspomnianego Titanica odnaleziono zwłoki mężczyzny. Ofiarą jest Charles Taylor, robotnik pracujący w maszynowni. Zdesperowany kapitan Edward John Smith zwraca się o pomoc do znajdującego się na pokładzie szwedzkiego profesora Jakoba Magnussona, gdyż ten wybitny i doświadczony uczony jest specjalistą w prowadzeniu kryminalnych dochodzeń. Twoim zadaniem jest pomóc mu wyszukiwać ważne przedmioty, gromadzić dowody oraz przeprowadzać rozmowy, które pomogą zdemaskować zabójcę i jak się później okaże także spiskowców. Dochodzenie nie będzie łatwe, gdyż Titanic to ogromny liniowiec składający się z wielu pomieszczeń, między innymi z siłowni, kotłowni, luksusowych przedziałów, ekskluzywnych restauracji.

Inspector Magnusson: Murder on the Titanic polega przede wszystkim na wyszukiwaniu ukrytych obiektów i na rozwiązywaniu minigier logicznych. Gra jest pełna dialogów pomiędzy profesorem a załogą. Gra niejako narzuca kolejność odwiedzania lokacji, w wyniku czego ograniczone jest w miarę swobodne poruszanie się po statku. Autorzy tak skonstruowali grę, że przedmioty przeważnie używa się tylko w tej lokalizacji, w której zostały znalezione. Nieco zmodyfikowane są sceny ukrytych obiektów, bowiem na początku nie są pokazywane wszystkie nazwy przedmiotów. Po zebraniu odpowiednich przedmiotów ich nazwy znikają, a następnie pojawiają się nowe. Dopiero wtedy możliwe jest zebranie danego przedmiotu, mimo wcześniejszego klikania na niego.

Wymagania tej gry są następujące: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7, procesor co najmniej 1.0 GHz, pamięć RAM 512 MB, DirectX 8.0 oraz 120 MB wolnego miejsca na dysku twardym.

Widoczny powyżej tekst został stworzony specjalnie dla tej witryny. Umożliwiamy skopiowanie całości (lub określonej części) na swoją stronę, ale należy spełnić dwa warunki. Trzeba po skopiowanym opisem umieścić link do tej podstrony i w tak samo widocznym miejscu umieścić adres www.grylogiczne.pl.
Unravel a tale of murder and conspiracy on the famous RMS Titanic. Help Professor Jakob Magnusson as you travel from the depths of the engine room to the finest suites aboard the great ship to uncover who murdered lowly coal tender Charles Taylor, and why. Solve puzzles and expose clues in this thrilling adventure to piece together the evidence that reveals the dark conspiracy connecting the murder to the doomed ship's tragic destiny!

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy