Hungry For Gems
Pobierz
Rok Wydania:
2015
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
441
Data dodania:
26.05.2015
Dodał:
skorpion

 

Hungry For Gems to gra zręcznościowo - logiczna (action puzzle game) stworzona przez studio Ranatra Games.

Celem gry jest ochrona wewnętrznej części "amuletu" przed nadlatującymi kulkami. Wygląd niektórych etapów może sugerować, że jest to kolejny klon Zuma i Luxor. Jest to jednak błędna interpretacja. Producenci postanowili znacznie zmodyfikować i urozmaicić ten nieco już zapomniany gatunek gier, w wyniku czego powstał nowy ciekawy produkt z kilkoma kluczowych innowacjami i pomysłami.

Najważniejszą zmianą jest kierunek poruszania się kulek. W "Hungry For Gems" z różnych stron zmierzają ku obrotowemu amuletowi. Znajdują się w nim sloty na kulki, a w środku specjalny pierścień - element, który trzeba za wszelką cenę chronić.

Kolejną nowością jest sposób likwidacji kolorowych kulek. Gdy koło siebie po łuku okrągłego amuletu znajdą się co najmniej cztery kulki tego samego koloru, to nastąpi ich likwidacja oraz przesunięcie pozostałych (już istniejących) na ich miejsce.

Warto wspomnieć o tym, że nie ma możliwości przesuwania amuletu. Tylko przez jego obrót w lewo lub prawo można decydować co gdzie ma wpaść. Im dalej tym trudniej - bardziej skomplikowane układy i dodatkowe kolory. Gra oferuje sześćdziesiąt cztery etapy.

Wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8, procesor 1000 MHz, pamięć RAM 512 MB, DirectX 9.0 oraz 61 MB wolnego miejsca na dysku.

 

 

Niniejszy polski opis został stworzony na potrzeby strony grylogiczne.pl. Jest on chroniony prawami autorskimi. Każdy, kto chce skorzystać z opisów znajdujących się na tym serwisie, musi spełnić następujące warunki: przy skopiowanym tekście umieścić link do odpowiedniej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Embark on a thrilling journey through a mysterious underground world in this innovative action puzzle game. Enjoy unique game mechanics as you make friends with cave spirits and help them fight evil. Play challenging, fast-paced levels, create combos and unlock achievements or test your wits by solving puzzles. Want even more action? Put your skills to the test in trial mode!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy