House of 1000 Doors: Evil Inside Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2015
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.67
Ściągnięć:
249
Data dodania:
14.03.2015
Dodał:
skorpion

 

Evil Inside Collector's Edition to czwarta po Family Secrets (grudzień 2011 roku), The Palm of Zoroaster (kwiecień 2012) i Serpent Flame (czerwiec 2013) odsłona House of 1000 Doors. Tym razem za jej stworzenie jest odpowiedzialna inna ekipa Alawaru - Logris Games (poprzednio Five-BN). Jest to kontynuacja przygód Kate Reed i jej przyjaciół: Amandy, Sammy, Gabriela i Simona. Jednakże nie są głównymi bohaterami gry, ponieważ pełnią tylko funkcję NPC, czyli niezależnych postaci.

Oczy całego świata skierowane na West Hills, w które uderzył fioletowy meteoryt. Co prawda było to drobne skalne ciało, ale wywołało wiele strachu i zamieszania. Okazuje się, że przez ziemską atmosferę przedostał się również nieznany wirus. Zainfekowane przedmioty ulegają deformacji, a ludzie i zwierzęta - niekorzystnym zmianom w zachowaniu. Zło rozprzestrzenia się w tempie błyskawicznym i w żaden sposób nie daje się go powstrzymać...

Akcja gry rozpoczyna się kilkadziesiąt sekund przed wspomnianym wydarzeniem. Do domu Emily Lancaster przybyła kobieta przedstawiająca się jako Kate i powiadomiła ją, że musi iść z nią by uratować planetę przed zagładą. Uważająca się za zwykłą, niczym nie wyróżniającą się osobę dziewczyna dowiaduje się, że posiada potężną moc umożliwiającą neutralizację infekcji. Emily zostaje przez piątkę mieszkańców Domu Tysiąca Drzwi poinformowana o powadze sytuacji i o roli, jaką ma odegrać w akcji ratowania świata. Niespodziewanie wirus dociera do wnętrza domu i zmusza ją do nagłej zmiany strategii działania. Teraz nie tylko musi ocalić świat, ale uratować nowych współtowarzyszy, którzy niestety zostali zarażeni. Twoim zadaniem jest pokierowanie jej poczynaniami. Pomóż jej odnajdywać przedmioty i rozwiązywać minigry umysłowe.

W edycji kolekcjonerskiej pojawiły się miedzy innymi tapety, ścieżki dźwiękowe, szkice koncepcyjne, szczegółowy przewodnik po grze i bonusowy rozdział. Zwykła wersja najprawdopodobniej ukaże się w pierwszej połowie kwietnia.

Wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8, procesor 1.4 GHz, pamięć RAM 2048 MB, DirectX 9.0 oraz dysk mogący pomieścić 2064 MB.

 

Powyższy polski tekst został stworzony na potrzeby strony grylogiczne.pl. Jest on chroniony prawami autorskimi. Każdy, kto chce skorzystać z opisów znajdujących się na tym portalu, musi spełnić następujące warunki: przy skopiowanym tekście umieścić link do odpowiedniej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


From Alawar Games, comes the latest chapter in the thrilling House of 1000 Doors series! Emily’s everyday life is shattered when a strange woman knocks at her door, begging for her help as a frightening meteor descends from the sky. In an instant, she’s whisked away to the mysterious House of the Lancasters, where she discovers she has a special gift: the inner light. Now Emily’s power is the only thing that can stop the dark disease that threatens to swallow the entire world. This deadly infection corrupts anything it touches: humans, animals, even plants and inanimate objects, turning them into violent monsters. Work together with your new family to fight back and restore the world, before it’s too late!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy