Hidden Expedition: The Golden Secret
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
28
Data dodania:
11.03.2018
Dodał:
skorpion

 

Hidden Expedition 16: The Golden Secret to gra ukryte obiekty zrealizowana przez Eipix Entertainment.

Kolejny raz wcielasz się w postać agentki tajnej organizacji o nazwie H.E.L.P. Nieoczekiwanie zarząd w trybie natychmiastowym skróciło Twoje wakacje w Szwajcarii. Dostałaś zadanie kupna bardzo cennego artefaktu na aukcji w Genewie. To południowoamerykański przedmiot z XVI wieku zwany Złotym Kołem. Niestety po zwycięstwie w licytacji, uiszczeniu zapłaty i odebraniu zostałaś zaatakowana na pobliskim parkingu. Ktoś zabrał ten ważny przedmiot i teraz musisz go jak najszybciej odnaleźć i odzyskać. Ustal dlaczego Złote Koło jest tak ważne dla organizacji H.E.L.P. i dowiedz się komu zależało na jego zdobyciu.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2500 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 503 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Eipix Entertainment brings you the next heart-pounding chapter in the beloved Hidden Expedition series!

H.E.L.P. HQ interrupts your ski vacation with an important request: travel to Geneva to purchase an ancient artifact that could very well hold the secrets to H.E.L.P.'s long history. But it won't be easy. You'll have to be the winning bidder in a high-stakes auction. Fortunately, H.E.L.P. is footing the bill! Unfortunately, you're not the only party interested in this artifact. Can you unlock the secrets of the mysterious Golden Wheel, or will H.E.L.P.'s origins be lost to time forever? Find out in this scenic hidden-object puzzle adventure game!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy