Hidden Expedition: The Crown of Solomon
Pobierz
Rok Wydania:
2014
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
316
Data dodania:
01.08.2014
Dodał:
skorpion

 

"Hidden Expedition: The Crown of Solomon" to jedna z nowszych gier ukryte obiekty znanego studia Eipix Creating Worlds. Akcja gry rozgrywa się tuż po wydarzeniach z poprzedniej części (Smithsonian Hope).

Twoja ostatnia akcja była tak spektakularna i efektywna, że szefostwo Hidden Expedition League of Preservation postanowiło przyjąć Ciebie w swoje szeregi. Po ekspresowym szkoleniu przydzielono Ci pierwszą misję. Jako że jesteś "świeżakiem", będziesz się przyglądać jak pracują inni agenci i pomagać, gdy wystąpią jakieś problemy. Zadanie rozpoczynasz na pokładzie samolotu H. E. L. P. przewożącym bezcenne eksponaty muzealne. Praca nie jest zbyt wymagająca, bowiem polega na siedzeniu na fotelu oraz na sprawdzaniu czy ładunek jest bezpieczny i nie przesuwa się. Gdyby nie seksistowskie i prześmiewcze teksty pilotów, atmosfera byłaby bardzo przyjemna. Wkrótce okazuje się, że jeden z nich jest zdrajcą i chce sprzedać jeden przedmiot na czarnym rynku. To fragment Korony Salomona warty prawdopodobnie wielokrotnie więcej niż wszystkie pozostałe eksponaty razem. Ów mężczyzna wypycha Ciebie z samolotu, ale na szczęście w ostatniej chwili łapiesz spadochron i bezpiecznie lądujesz.

Centrala agencji zleca Ci nowe zadanie - musisz za wszelką cenę odnaleźć ten przedmiot. Problem w tym, że odtąd nie masz żadnego wsparcia i pomocy współpracowników. Ustal położenie pozostałych części korony. Odkryj jakie właściwości posiada ten niezwykły rekwizyt i dlaczego bandziory również chcą go zdobyć. Miej się na baczności, bowiem ciągle Ciebie obserwują i chętnie odbiorą Ci wszystkie posiadane fragmenty korony.

Wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8, procesor 1600 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX 9.0 oraz 797 MB wolnego miejsca na SSD / HDD.

 

Powyższy polski tekst został stworzony na potrzeby strony grylogiczne.pl. Jest on chroniony prawami autorskimi. Każdy, kto chce skorzystać z opisów znajdujących się na tym portalu, musi spełnić następujące warunki: przy skopiowanym tekście umieścić link do odpowiedniej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


The expedition continues... Track down the fragments of King Solomon's crown and foil a madman's plot in this exciting follow-up to the bestselling series! You've stopped the danger Robideaux family from stealing the Hope Diamond and using its shards for their own twisted ends. But before Robideaux's cargo can make it safely back to the museum where it belongs, a criminal has stolen a valuable artifact. It's a piece of King Solomon's crown, long broken apart, its fragments scattered across the globe. Can you pick up the pieces in time? Good Luck.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy