Heaven & Hell 2
Pobierz
Rok Wydania:
2017
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
107
Data dodania:
16.08.2017
Dodał:
skorpion

 

Studio Mortier IT Consulting BVBA z Belgii przedstawia Heaven & Hell 2, nieskomplikowaną grę match-3. Tytuł ten właściwie niczym nie różni się od 'jedynki' sprzed kilku lat (2012 rok). Tym razem bohaterem gry nie jest aniołek, ale nieznośne i krnąbrne diablątko. Mephistino uczęszcza do szkoły i ciągle robi żarty nauczycielom, przez co wpada w coraz to większe kłopoty. Twoim zadaniem jest takie pokierowanie poczynaniami diabełka, aby już nie wpadał w podobne tarapaty.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2000 MHz, pamięć RAM 3072 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 161 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


When little Mephistino goes to school, he does what any little devil loves to do most - play pranks on the teachers and get himself into a lot of trouble. Accompany Mephistino on his way and help keep him out of trouble. Complete tasks, recover lost artifacts and discover new types of puzzles. Have hours of fun in this funny and engaging Match 3 game.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy