Haunted Train: Frozen in Time
Pobierz
Rok Wydania:
2015
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
431
Data dodania:
07.06.2015
Dodał:
skorpion

 

"Haunted Train 2: Frozen in Time" jest grą typu ukryte obiekty (przygodówka z elementami logicznymi). Za jej powstanie odpowiada ukraińska firma Deep Shadows. Akcja gry rozgrywa się tuż po wydarzeniach z Spirits of Charon.

Nieoczekiwanie Daniel podjął decyzję o tym, by dalej współpracować z Charonem pomimo tego, że nie wiąże go już żadna umowa. Zgodził się wykonywać czynności, które z powodów technicznych on nie jest w stanie wykonać. Żona Oliwia jest zmartwiona i przygnębiona jego długotrwałą absencją. Charon wyjaśnił jej, że Daniel trzy dni temu otrzymał zadanie, którego celem jest odszukanie złodzieja jego drogocennego czasomierza. Powinien już dawno wrócić, co wcale nie oznacza, że mu się coś stało. Oliwia jest innego zdania i dlatego postanawia wyruszyć za nim do miasteczka Farrington. Otrzymuje drugi i jednocześnie ostatni chronometr, czyli gadżet umożliwiający stopowanie, cofanie i zwiększanie upływu czasu. Dzięki niemu będzie mogła zmieniać te wydarzenia, w które ingerował ktoś, kto jest w posiadaniu skradzionego pierwszego chronometru. Wkrótce uświadamia sobie, że mąż mógł zostać zabity przez rabusiów Slyboots i Katherine. Ci zuchwali kryminaliści zapragnęli wykorzystać ten przedmiot do zmiany przeszłości i teraźniejszości, czyli tak naprawdę obecnego biegu historii. Niefortunny zbieg okoliczności sprawił, że urządzenie uległo uszkodzeniu, przez co ocalenie Daniela jest w tej chwili niemożliwe. Osobą, która jest w stanie naprawić chronometr jest miejscowy zegarmistrz Adam Clayton. problem w tym, że i on potrzebuje pomocy.....

Oliwia oczekuje Twojej pomocy w wyszukiwaniu ukrytych obiektów oraz w rozwiązywaniu zagadek i łamigłówek.

 

Wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8, procesor 2500 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX 9.0 oraz 949 MB wolnego miejsca na HDD / SD.

 

Niniejszy polski opis został stworzony na potrzeby strony grylogiczne.pl. Jest on chroniony prawami autorskimi. Każdy, kto chce skorzystać z opisów znajdujących się na tym serwisie, musi spełnić następujące warunki: przy skopiowanym tekście umieścić link do odpowiedniej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 

Olivia has been living happily with her husband Daniel aboard Charon's mythical train of souls as they fight the evil souls who threaten the world. But it's been three days since Daniel went chasing after the thief who stole Charon's most powerful artifacts: the chronometers, watches that can stop time itself. Armed with the last chronometer, now only Olivia stands against this thief's ultimate power. Explore the small town of Farrington to find the thief and rescue Daniel. Uncover the thief's plans and master time to save the people of Farrington, before it's too late!

 

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy