Haunted Manor: The Last Reunion Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
52
Data dodania:
09.06.2018
Dodał:
skorpion

 

The Last Reunion Collector's Edition jest czwartą częścią Haunted Manor, HOPA produkcji Eipix Entertainment.

Robin Harris udaje się na zaciszną wyspę do dworku Covington, w którym odbędzie się spotkanie z okazji dziesięciolecia ukończenia szkoły. Przyjaciele postanawiają zabawić się w "scavenger hunt", czyli grę polegającą na wyszukiwaniu przedmiotów z listy. Impreza wkrótce zmienia się w walkę o przetrwanie. Okazuje się, że coś tajemniczego czyha na ich życie. Ucieczka z wyspy jest jednak niemożliwa ze względu na brak środka transportu i dużą odległość od lądu. Sprawdź co się tam wydarzyło oraz ocal przyjaciół i wydostań ich z wyspy.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2500 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 849 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Eipix Entertainment proudly presents the latest chilling installment of the Haunted Manor series!

Welcome to Convington Mansion! It’s time for you and your old friends to complete an exciting scavenger hunt, but what starts as a fun reunion quickly turns into a dangerous fight for your life! Can you save your friends and escape a mansion with a malicious life of its own? Find out in this thrilling Hidden-Object Puzzle adventure!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy