Haunted Legends: The Secret of Life
Pobierz
Rok Wydania:
2015
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
143
Data dodania:
04.12.2015
Dodał:
skorpion

 

"Haunted Legends 6: The Secret of Life" to opracowana przez zespół ERS Studio Games gra ukryte obiekty.

Słynny Saint Germain przemierza świat w poszukiwaniu panaceum na nękającą go dziwną nieuleczalną chorobę. Niedawno dowiedział się, że w pewnym przeklętym domu znajduje się to czego szuka. Nie mając nic do stracenia natychmiast udał się do miasteczka, w którym mieści się ów owiany wielką tajemnicą nawiedzony budynek. Mieszkańcy tej miejscowości żywią nadzieję, że jest w stanie ich ocalić przed potężnymi siłami zła. Pokładają wiarę w jego wiedzę i umiejętności, i dlatego też wierzą, że będzie w stanie zdjąć rzuconą na to miejsce klątwę. Uważają, że jeśli prawidłowo przeprowadzi tam rytuał oczyszczenia, to zło zostanie raz na zawsze pokonane. To wszystko brzmi dość zagmatwanie, złowieszczo i przerażająco, a mimo to postanowił za wszelką cenę wykonać zadanie i tym samym znaleźć sposób na pokonanie choroby. Twoim zadaniem jest właściwe pokierowanie poczynaniami Saint Germain'a.

Minimalne wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor minimum 1400 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX 9.0 oraz 619 MB wolnego miejsca na HDD / SD.

&5nbsp;

Niniejszy polski opis został stworzony na potrzeby strony grylogiczne.pl. Jest on chroniony prawami autorskimi. Każdy, kto chce skorzystać z opisów znajdujących się na tym serwisie, musi spełnić następujące warunki: przy skopiowanym tekście umieścić link do odpowiedniej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 

ERS Game Studios presents another haunting chapter in the popular Haunted Legends series!

You've traveled the world in search of a cure for your deadly illness, and you've finally found it. Unfortunately, it's hidden in a small town with a big secret... A young girl was murdered a week ago, and her soul was cursed. If a purification ritual isn't performed within three days, the curse will spread to the entire town... and your hope of a cure will be lost. Can you uncover the secrets of the House on the Hill to earn the Secret of Life? Find out in this spooky Hidden Object Puzzle Adventure game!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy

Musisz się zalogować, aby móc dodawać komentarze.