Haunted Hotel: Silent Waters
Pobierz
Rok Wydania:
2016
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
305
Data dodania:
16.10.2016
Dodał:
skorpion

 

Dzisiaj na naszej stronie pojawiła się kolejna gra z gatunku ukryte obiekty. "Haunted Hotel 12: Silent Waters" jest kolejną grą stworzoną przez studio Elephant Games.

W scenie otwierającej ukazano troje młodych ludzi wchodzących do opuszczonego hotelu i tuż po wejściu zaatakowanych przez agresywną nadnaturalną istotę. W kolejnej - wypadek przejeżdżającego w pobliżu pojazdu. Jego kierowca zasypia za kierownicą i w wyniku tego wypada z drogi na teren wspomnianego hotelu. I to właśnie on jest bohaterem tej mrocznej gry. Po odzyskaniu przytomności od razu rozpoczyna poszukiwania wyjścia z tego upiornego i nawiedzonego miejsca. Odkrywa, że hotel ten był kiedyś znany pod nazwą Silent Waters i należał do rodu Hallmark. Podejrzewa, że przebywający tu duch dokonuje zemsty za coś złego co wydarzyło się za jego życia. Pomóż mu odszukać zaginionych ludzi, oswobodzić ich i jak najszybciej wynieść się z tytułowego Silent Waters.

Wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8, procesor 1400 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 758 MB danych.

 

Widoczny tu polski tekst został stworzony specjalnie dla tego serwisu. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu zezwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewien warunek. Należy przy skopiowanym opisie umieścić odnośnik do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Elephant Games proudly present the next installment of the Haunted Hotel series!

You've woken up in an eerie hotel. You don’t know how you got there, or what's waiting for you. What starts as a simple search for a way out quickly takes a dark turn as your attempts are thwarted by a malevolent spirit! It's up to you to save yourself and the people trapped with you. Can you uncover the hotel's secrets and escape before it's too late? Find out in this gripping hidden-object puzzle adventure!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy