Haunted Hotel: Eternity Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2015
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.67
Ściągnięć:
323
Data dodania:
25.04.2015
Dodał:
skorpion

 

Eternity Collector's Edition to ósma część Haunted Hotel stworzona przez Elephant Games.

Akcja gry rozgrywa się ósmego września 1978 roku. "Potrzebuje Twojej pomocy. Zapłacę Ci sto tysięcy dolarów. Spotkajmy się w Sherman Park o 19:55" - taką informację wysłał Ci popularny filantrop, profesor Kevin Reynolds. Na spotkaniu poinformował, że chce byś go ochraniał. Suma jest na tyle atrakcyjna, że bez chwili wahania zgodziłeś się na taką propozycję. Wydawało się, że będzie to łatwe zadanie, bowiem ma już swoją podstawową ochronę. Podczas przemowy w parku nagle ktoś oddał kilka strzałów w jego stronę. Nic mu się nie stało, ale konieczna była szybka ewakuacja.

Szef ochrony Tobias Irwing stwierdził, że bezpieczne schronienie znajdzie w opuszczonym hotelu Eternity. Miejsce to okazało się perfidną pułapką. Okazuje się, że tajemniczy mężczyzna uprowadził Kevina i zaproponował Ci "grę" w zamian za jego życie. Przygotował wiele zagadek, ale tak naprawdę zależy mu na tym, byś poznał prawdę o swoim pracodawcy. Wygląda na to, że ma on swoje grzeszki i nie jest taki "święty", na jakiego wygląda. Porywacz komunikuje się z Tobą poprzez telewizor (niczym John Kramer 'Jigsaw' w filmach Piła) i tak naprawdę wydaje polecenia oraz przekazuje informacje o działalności Kevina w tajemniczym Projekcie Wieczność. Uwolnij porwanego filantropa, zdemaskuj porywacza i poznaj tajemnice tego miejsca. Odnajduj ukryte przedmioty (w tym dwadzieścia morficznych obiektów i dwanaście masek) oraz rozwiązuj pomysłowe minigry logiczne.

Gra składa się z sześciu rozdziałów: Kevin Reynolds, The Hotel Lobby, The Bar, The Lower Level, The Ventilation Room, Terence's Room. W skład edycji kolekcjonerskie wchodzą między innymi: siedem tapet, jedenaście szkiców koncepcyjnych, cztery ścieżki dźwiękowe, precyzyjny przewodnik po grze i bonusowy siódm rozdział. Na zwykłą wersję należy poczekać około trzech - czterech tygodni, czyli do końca maja.

Wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8, procesor 2500 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX 9.0 oraz 1507 MB wolnego miejsca na dysku.

 

Niniejszy polski opis został stworzony na potrzeby strony grylogiczne.pl. Jest on chroniony prawami autorskimi. Każdy, kto chce skorzystać z opisów znajdujących się na tym serwisie, musi spełnić następujące warunki: przy skopiowanym tekście umieścić link do odpowiedniej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


From Elephant Games, the studio that brought you Grim Tales and Surface, cordially invites you to check in to the newest Haunted Hotel!

It was supposed to be an easy assignment: protect a famous philanthropist and earn $100,000. What could be easier? No one would want to hurt a bumbling professor. Apparently, someone does. They want him dead, and they're willing to kill anyone who gets in their way. Trapped inside an abandoned hotel filled with deadly puzzles, can you survive and save the professor? Or will the Eternity Hotel become your final resting place? Outwit the masked mastermind running this hotel and uncover the dark secrets the professor has been hiding from the world. Who will you side with? Find out in this heart-pounding thriller!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy