Grimville: Dar ciemności
Pobierz
Kup teraz
Link do strony:
Rok Wydania:
2014
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
317
Data dodania:
20.02.2014
Dodał:
skorpion

 

Grimville: Dar ciemności to spolszczona gra Grimville: The Gift of Darkness. Gra polega na wyszukiwaniu ukrytych przedmiotów oraz na rozwiązywania łamigłówek i mini-gier logicznych.

Mroczne siły usiłują zapanować nad Grimville. Detektyw Tajemnego Stowarzyszenia przyjeżdża do małego, cichego miasteczka Grimville. Lokalna policja prosi go o rozwikłanie sprawy morderstwa siłacza oraz o znalezienie burmistrza i jego córki, którzy zniknęli tego samego dnia.

Zbierając informacje o krwawym wydarzeniu, detektyw odkrywa, że sytuacja nie jest taka, jak myśleli. Śledztwo zaprowadziło go do starej legendy o Magicznej Wieży i Darze Ciemności. Na zakończenie historii będą miały wpływ twoje decyzje. Co wybierzesz: sprawiedliwość czy własny zysk? Wykorzystaj swoją bystrość, sprawność mentalną i poczucie sprawiedliwości, by odkryć prawdę i rozgryźć mroczne intrygi. Rozszyfruj tajemnicę starożytnego amuletu i uratuj Grimville przed atakiem ciemnych mocy.

Wymagania systemowe gry: System operacyjny Microsoft Windows Windows XP/Vista/7/8, procesor 2000 MHz, pamięć RAM 512 MB i DirectX 9.0

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy