Grim Tales: The Bride
Pobierz
Rok Wydania:
2011
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.50
Ściągnięć:
414
Data dodania:
02.09.2011
Dodał:
skorpion

Gra logiczna typu "ukryte obiekty".

Dla większości osób ślub i wesele to jedne z najwspanialszych dni w życiu. Lecz nie dla wszystkich, bowiem Twoja siostra nie miała tyle szczęścia doczekać się takich uroczystości. W dniu własnego ślubu znika nagle w niewyjaśnionych okolicznościach i ślad po niej całkowicie zaginął. Twoim zadaniem będzie wyjaśnienie co się stało z niedoszłą panną młodą. Ludzie uważają że siostra mogła utonąć. Władze jednak tego nie potwierdzają, bowiem dotąd nie odnaleziono ciała.

Przemierzaj opuszczoną rodzinną posiadłość w celu odnalezienia ważnych przedmiotów i wskazówek, które znacznie przybliżą Ciebie do zakończenia prywatnego śledztwa mającego na celu zidentyfikowanie miejsca pobytu zaginionej siostry. Wyjaśnij kto lub co odpowiada za jej niespodziewane zniknięcie. Gra "Grim Tales: The Bride" oprócz wyszukiwania ukrytych obiektów, polega na rozwiązywaniu licznych minigier.

Aby zagrać w "Grim Tales: The Bride" potrzebny jest sprzet (komputer lub laptop) z procesorem przynajmniej 2500 MHz, pamięcią minimum 1024 MB RAM oraz nieco ponad 732 MB wolnego miejsca na dysku twardym. Do uruchomienia gry potrzeba także zainstalowanego systemu operacyjnego Microsoft Windows XP/Vista oraz DirectX 9.0.
After your sister vanishes on her wedding day no one has any idea what happened to her, so it’s up to you to find the truth! Some believe she drowned, but her body was never found. Return to the abandoned family mansion and search for clues in Grim Tales: The Bride. Explore your sister’s memories to solve the mystery of her disappearance in this exciting Hidden Object Puzzle Adventure game!

Galeria
Film

Poniższy film dotyczy przede wszystkim kolekcjonerskiej wersji. Ta wersja gry nie zawiera przedstawionych bonusów.

Komentarze (0)

brak komentarzy