Greed: Forbidden Experiments
Pobierz
Rok Wydania:
2015
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.67
Ściągnięć:
416
Data dodania:
23.03.2015
Dodał:
skorpion

 

Forbidden Experiments to druga po The Mad Scientist (listopad 2013 roku) część Greed studia Urchin Games / Interactive Dreamscapes z Pakistanu.

Bohaterką gry jest młoda kobieta o imieniu Julia. Od pewnego czasu co noc śni się jej ten sam koszmar - poddawana jest jakimś tajemniczym przerażającym eksperymentom. Dzisiaj odebrała telefon od nieznanej osoby, która zapytała czy otworzyła paczkę i oświadczyła, że jej porwana wiele lat temu siostra bliźniaczka Sophie żyje. Julia nie miała wcześniej czasu na to by sprawdzić otrzymaną przesyłkę. W niej spostrzega kartkę z adresem, pod który powinna udać się, jeśli chce ją uratować. We wskazanym miejscu znajduje się zamknięte opuszczone laboratorium. Po wejściu do środka spotyka zamaskowanych mężczyzn, członków Wyroczni Zagłady, którzy chwytają siostrę i uprowadzają do podziemi budynku. Odkrywa, że znajdują się tu wszystkie miejsca z jej strasznych snów. Wygląda na to, że prawdopodobnie przebywała tutaj w dzieciństwie i że teraz została zwabiona w pułapkę. Pomóż Julii ocalić Sophie i odkryć co tu się dzieje. Pomóż jej także rozprawić się z koszmarami z przeszłości i pokrzyżować złowrogie plany sekty. Odnajduj setki ważnych przedmiotów, w tym dziewięć stron pamiętnika siostry i dziesięć emblematów Wyroczni.

Wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8, procesor 1400 MHz, pamięć RAM 512 MB, DirectX 9.0 oraz 995 MB wolnego miejsca na dysku.

 

Niniejszy polski opis został stworzony na potrzeby strony grylogiczne.pl. Jest on chroniony prawami autorskimi. Każdy, kto chce skorzystać z opisów znajdujących się na tym serwisie, musi spełnić następujące warunki: przy skopiowanym tekście umieścić link do odpowiedniej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Julia is surrounded by unusual circumstances after she receives a mysterious phone call. The caller asks Julia to rescue her twin sister Sophia, who was abducted many years ago. When Julia reaches an abandoned laboratory to rescue her sister, she discovers there is more to this mystery than a mere abduction. Is the caller a sincere informer or is he trying to lure Julia into a trap? Find out the sinister plans of the secret cult of the Oracles and stop their forbidden experiments.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy