Ghost Towns: The Cats Of Ulthar Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2012
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
481
Data dodania:
12.02.2012
Dodał:
skorpion

Gra logiczno - przygodowa typu ukryte obiekty, stworzona przez rosyjską firmę Taba Games.

Akcja gry przenosi Ciebie do miasta Ulthar, w którym mieszkańcy od starożytności czcili koty. W środku miasta nawet postawiono temu zwierzęciu ogromny pomnik. Gdy przybywasz do tego miasta ulice i budynki wydają się opustoszałe. Lecz w jednym miejscu zgromadził się tłum ludzi czekających na egzekucję małego chłopca. Menes został oskarżony o morderstwo i został skazany na śmierć poprzez spalenie na stosie. On jak i jego siostra Atala błagająCiebie o wielką pomoc. Chcą abyś szybko znalazł dowody na jego niewinność. Odnajdź właściwe przedmioty, wskazówki i informacje, który będą pomocne w oczyszczeniu chłopca z zarzutów morderstwa. Dowiedz się w jakim celu to rodzeństwo przybyło do Ulhtar. Wyjaśnij co tak naprawdę stało się i kto jest winien morderstwa. Rozwiązuj liczne umysłowe zagadki w celu odkrycia wszystkich sekretów miasta. To edycja kolekcjonerska zawierająca przewodnik, wygaszacze ekranu, tapety, ścieżki dźwiękowe oraz dodatkowe sceny ukrytych obiektów i minigry, które nie znajdą się w zwykłej wersji. Standardowa wersja pojawi się w marcu tego roku.

Minimalne wymagania tej gry to: system operacyjny Windows XP/Vista/7, procesor minimum 1.0 Ghz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX 9.0 oraz 855 MB wolnej przestrzeni na dysku twardym.
Upon arriving in a strange city, you find the citizens ready to burn Menes at the stake in Ghost Towns: The Cats of Ulthar! Wander the streets of Ulthar and discover what Menes did that got him in so much trouble in this incredible Hidden Object Puzzle Adventure game. Find out why the citizens worship cats from ancient times and try to save Menes from his grizzly fate in Ghost Towns: The Cats of Ulthar! This is a special Collector's Edition release full of exclusive extras you won’t find in the standard version.

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy