Gardenscapes: Mansion Makeover™
Pobierz
Rok Wydania:
2012
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
766
Data dodania:
02.05.2012
Dodał:
skorpion

Kontynuacja gry Gardenscapes. Mansion Makeover™ jak i poprzednia część została wyprodukowana przez studio Playrix Entertainment i stanowi połączenie ukrytych obiektów i "zarządzanie czasem". Ty jak i Twój lokaj Austin po stworzeniu pięknego ogrodu teraz musicie koniecznie odnowić dom. Budynek jest w opłakanym stanie, a wszystkie pieniądze zostały wydane na ogród. Lecz nie ma co załamywać rąk, bo okazuje się, że będzie łatwo zdobyć fundusze na niezbędny remont. Otóż w wielu pomieszczeniach domu znajdują się przedmioty, które można sprzedać za niezłe pieniądze.

"Gardenscapes: Mansion Makeover™" to dynamiczna gra polegająca na jak najszybszym wyszukiwaniu przedmiotów. Po lewej stronie każdego etapu pokazują się sylwetki klientów oraz nazwy przedmiotów, które z chęcią zakupią. Za zarobione pieniądze będziesz mógł odnowić dom i zakupić nowoczesne wyposażenie. Wśród przedmiotów znajdują się również pieniądze (żółte monety) oraz bonusowe przedmioty, które ułatwią wyszukiwanie. W ten sposób możesz zdobyć kolejną opcję pomocy (opcja hint zmieniająca nazwy przedmiotów na ich wygląd), milisekundowe ukazanie poszukiwanych przedmiotów czy radar (nazwa przedmiotu zmienia kolor - zimny biały oznacza, że przedmiot jest daleko, a gorący czerwony blisko). Gra oferuje 60 przedmiotów do udekorowania i wyposażenia domu oraz 60 etapów zawierających 3000 ukrytych obiektów.

Od administracji: w związku z pojawiającymi się kradzieżami opisów z naszej strony, informujemy, że w komentarzu podaliśmy sposób korzystania z naszych zasobów.

Wymagania tej gry są następujące: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7, procesor co najmniej 1.0 GHz, pamięć RAM 512 MB, DirectX 9 oraz 400 MB wolnego miejsca na dysku twardym.
Welcome back to Gardenscapes! Having restored the garden to its beauty and grandeur, it’s high time to have some guests over to show off! Thankfully, the mansion has a spacious hall for everyone to gather. The only problem is that the hall is in quite a dilapidated state: the wallpaper is curling and peeled, the fireplace cold and broken, and heaps of old newspapers lie scattered about. It’s time to roll up the old sleeves once more, and with the heroic assistance of Austin the butler, turn the hall into a masterpiece!

Galeria
Komentarze (1)
skorpion
02.05.2012 13:11
Umieszczanie tego opisu na innych portalach jest możliwe, po spełnieniu dwóch warunków. Należy umieścić link do tej podstrony i podać adres naszej strony (www.grylogiczne.pl).