Fury of Furries
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
1993
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.50
Ściągnięć:
553
Data dodania:
13.12.2009
Dodał:
skorpion

Gra plarformowo - zręcznościowa z elementami logicznymi.

Król futrzaków został porwany i uwięziony na planecie Sklumph. W grze wcielasz się w jednego z futrzaków, który ma za zadanie uwolnić władcę z rąk porywacza i dopowadzić go spowrotem do pałacu. Zadanie nie jest łatwe, gdyż droga do celu jest bardzo długa i niebezpieczna.

Bohater gry posiada umiejętność zmiany swojej postaci. W zależności od etapu może przybrać kolor żółty (umiejętność strzelania do przeszkód i przeciwników), zielony (umiejętność poruszania się po linach), czerwony (umiejętność przegryzania) i niebieski (umiejętność pływania i tworzenia śmiercionośnych bąbelków). Ponadto potrafi skakać na określoną wysokość oraz przepychać lekkie przedmioty po płaskim podłożu.

Akcja gry odbywa się w różnych sceneriach planety. Są to między innymi: pustynia, laguna, las, piramidy, góry, fabryka, wioska oraz zamek. Każda sceneria zawiera po 10 etapów, co w sumie daje liczbę 80.

Jako że gra powstała dosyć dawno, to może nie działać na nowszych systemach operacyjnych. Dlatego należy zastosować program DOSBOX. Download tylko w wersji PC DOS. Polecamy jednak wersję na Amigę (potrzebny emulator Amigi).

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy