Forbidden Secrets: Alien Town
Pobierz
Rok Wydania:
2012
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
337
Data dodania:
08.12.2012
Dodał:
skorpion

Akcja gry rozgrywa się w miasteczku Fort Nightingale po koniec lat sześćdziesiątych ubiegłego stulecia. Od pewnego czasu jest to najbardziej przerażające miejsce w USA. A to wszystko za sprawą tajemniczego "wirusa", który opanował cały obszar miejscowości. U dorosłych powoduje skrajny bezwład, przez co przypominają posągi lub też figury woskowe. Wygląda na to, że czas dla nich stanął w miejscu. Dzieci natomiast zamieniły się w zombie. Władze wysłały doświadczoną agentkę Clarissę do przeprowadzenia dochodzenia w tej sprawie. Musi odkryć źródło zakażenia i powstrzymać rozprzestrzeniającego się wirusa. Prawdopodobnie przyczyną ogromnych problemów miasta jej sygnał, a właściwie kanał telewizyjny. Podczas przemierzania Fort Nightingale dowiaduje się wielu ciekawych informacji. Między innymi o bazie wojskowej przeprowadzającej ściśle tajne eksperymentach, o dziwnych malowidłach w pobliskich indiańskich jaskiniach, o dziesięciu noworodkach podrzuconych pod drzwi sierocińca i o wizycie kosmitów. Pomóż Clarissie w wyszukiwaniu obiektów (przedmiotów i wskazówek), które mogą wyjaśnienia te niezwykłe wydarzenia.

"Forbidden Secrets: Alien Town" to gra logiczno - przygodowa typu ukryte obiekty. Została stworzona przez rosyjską firmę Alawar. Istnieje także polskojęzyczna wersja tej gry pod nazwą Zakazane sekrety: Miasto obcych. Edycja kolekcjonerska.

Informacja dla osób chcących wykorzystać nasze teksty na swojej stronie. W związku z tym, że poświęciliśmy dużo wysiłku i czasu na jego stworzenie, stawiamy pewne warunki. Należy koniecznie przy skopiowanym opisie wstawić link do tej podstrony i w widocznym miejscu umieścić adres www.grylogiczne.pl. Przypominamy, że wszystkie opisy na naszym portalu są objęte prawem autorskim.

Rekomendowane wymagania przedstawionej gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8, procesor 1.4 GHz, pamięć minimum RAM 512 MB, DirectX 9.0 oraz 520 MB wolnej przestrzeni na dysku twardym.
A TV show is turning the children of Fort Nightingale into zombies - but that's not the weirdest thing going on in the city! Enter this mystifying maelstrom as Clarrisa, a government agent that investigates unexplained phenomenon. Are you afraid? Or will you step bravely toward the unknown? Find out in Forbidden Secrets: Alien Town!

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy