Forbidden Secrets: Alien Town Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2012
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
386
Data dodania:
11.11.2012
Dodał:
skorpion

Akcja gry rozgrywa się 1969 roku w małym miasteczku Fort Nightingale. Od niedawna jest to najbardziej przerażające miejsce w Stanach Zjednoczonych. A wszystko przez tajemniczego wirusa, który opanował całą miejscowość. Jego objawy są dosyć dziwaczne. Otóż u dorosłych powoduje ekstremalne odrętwienie. Ludzie przypominają posagi lub też figury woskowe. Albo czas dla nich stanął, albo wszystkie organy zastygły. Dzieci natomiast zamieniły się w zombie. Rząd wysłał agentkę Clarissę do przeprowadzenia śledztwa w tej sprawie. Musi odkryć źródło zakażenia i powstrzymać rozprzestrzeniającego się wirusa. Dowiaduje się wielu ciekawych informacji o Nightingale. Między innymi o bazie wojskowej przeprowadzającej tajne badania, o dziwnych malowidłach w Indiańskich jaskiniach, o dziesięciu noworodkach podrzuconych do sierocińca i o wizycie kosmitów. Clarissa potrzebuje Twojej pomocy w wyszukiwaniu przedmiotów i wskazówek celem wyjaśnienia wszystkich wydarzeń, jakie mają tu miejsce.

"Forbidden Secrets: Alien Town" to najnowsza produkcja firmy Alawar. Dlatego też można w najbliższym czasie spodziewać się polskojęzycznej wersji tej ciekawej gry. Fabuła gry nawiązuje nieco do filmu Village of the Damned (Wioska przeklętych), horroru z 1995. Przedstawiona dzisiaj edycja kolekcjonerska zawiera kilka dodatków, które na pewno nie znajdą się w standardowej wersji. Znajdują się w niej: rysunki koncepcyjne, tapety i dodatkowy ósmy rozdział.

Informacja dla osób chcących wykorzystać nasze teksty na swojej stronie. W związku z tym, że poświęciliśmy dużo wysiłku i czasu na jego stworzenie, stawiamy pewne warunki. Trzeba koniecznie przy skopiowanym opisie wstawić odnośnik do tej podstrony i w widocznym miejscu umieścić adres www.grylogiczne.pl. Wszystkie opisy na naszym serwisie są objęte prawem autorskim.

Rekomendowane wymagania przedstawionej gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7, procesor 1400 MHz, pamięć minimum RAM 512 MB, DirectX 9.0 oraz 677 MB wolnej przestrzeni na dysku twardym.
A TV show is turning the children of Fort Nightingale into zombies - but that's not the weirdest thing going on in the city! Enter this mystifying maelstrom as Clarrisa, a government agent that investigates unexplained phenomenon. Are you afraid? Or will you step bravely toward the unknown? Find out in Forbidden Secrets: Alien Town! This is a special Collector's Edition release full of exclusive extras you won’t find in the standard version.

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy