Fear for Sale: The Dusk Wanderer Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2016
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.67
Ściągnięć:
268
Data dodania:
01.10.2016
Dodał:
skorpion

 

"Hello, Miss Emma. Jestem Veronica Johnson. Czterdzieści lat temu mój brat Edgar i jego narzeczona Helen zaginęli. Wczoraj przechodziłam koło domu Helen i zobaczyłem w oknie sylwetkę kobiety. Dom ten jest pusty od śmierci jej rodziców. Zrobiłam jej zdjęcie i okazało się, że jest to Helen. Wygląda tak samo, jak przed laty. Nic się nie zmieniła! Wydaje mi się, że to duch, ale zanim to potwierdzę, muszę poznać prawdę o jej zaginięciu. Potrzebuję Twojej pomocy. W załączeniu przesyłam adres. Przyjedź natychmiast. Dziękuję." - taką wiadomość otrzymała Emmy Roberts, bohaterka serii Fear for Sale.

Po dotarciu pod wskazany adres, za pomocą kamery w aparacie telefonicznym, spostrzega poruszające się wokół budynku duchy. Po wejściu do środka Emma i Veronica spotykają ducha Helen. Ta jednak jest niezadowolona z ich wizyty i dlatego chce by natychmiast opuścili dom. Twoim zadaniem jest pomóc Emmie wyjaśnić tą dziwną sytuację. Czy jest to prawdziwa Helen Larsen, jej duch czy też sobowtór? Co się z nią działo przez tyle lat? Gdzie jest Edgar? Dlaczego i w jaki sposób zniknęli? Znajdź odpowiedź na te i inne nurtujące pytanie. Znalezione informacje i dowody sugerują, że w tą sprawę zamieszany jest Ben Carmer, kochanek Helen. Dlatego też musisz śledztwo zacząć od skontaktowania się z tym człowiekiem.

Wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8, procesor 2000 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 8.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 1653 MB danych.

 

 

Widoczny tu polski tekst został stworzony specjalnie dla tego serwisu. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu zezwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewien warunek. Należy przy skopiowanym opisie umieścić odnośnik do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


EleFun Games proudly presents the newest addition to the Fear For Sale series! It's been 40 years since a young couple disappeared in the European countryside. The case went cold until the missing woman was seen in her childhood home having seemingly not aged a day! What starts as a normal investigation quickly takes a dark turn as dark spirits try to stand in your way. Can you uncover what happened to the couple, or will you get lost in a labyrinth of mystery and deceit? Find out in this thrilling hidden-object puzzle adventure!

 


 

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy